PO WER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zagraniczne staże mrągowskiej młodzieży

Przejdź do - Zagraniczne staże mrągowskiej młodzieży

W sobotę 23 kwietnia br. 33 uczniów z mrągowskich szkół zawodowych udało się na 4-tygodniowe staże zawodowe do Szwecji. Do Malmö z Zespołu Szkół Nr 2 wyjechało 17 logistyków i ekonomistów. Natomiast z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wyjechało 16 informatyków i gastronomów. Są to kolejne grupy uczniów, które odbędą staże zawodowe w ramach realizacji projektów ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

25 kwietnia 2022


Czytaj więcej o: Zagraniczne staże mrągowskiej młodzieży

Zagraniczne praktyki drogą do rozwoju zawodowego

loga

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie również umożliwi młodzieży wyjazd na zagraniczne staże do Hiszpanii.

Starostwo Powiatowe w Mrągowie otrzymało dofinansowanie ze środków programu POWER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, który jest współfinansowany z EFS w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. 

6 października 2020


Czytaj więcej o: Zagraniczne praktyki drogą do rozwoju zawodowego

Mobilność międzynarodowa szansą na nowe umiejętności

loga

Po raz kolejny młodzież z Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie ma szansę odbyć staże u zagranicznych pracodawców, na które Starostwo Powiatowe w Mrągowie otrzymało dofinansowanie ze środków programu POWER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, który jest współfinansowany z EFS w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

6 października 2020


Czytaj więcej o: Mobilność międzynarodowa szansą na nowe umiejętności

Kolejna nasza szkoła zawodowa z dofinansowaniem na zagraniczne staże dla uczniów.

loga

Nasza druga szkoła zawodowa – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie otrzymała dofinansowanie na zagraniczne staże dla uczniów.

Starostwo Powiatowe w Mrągowie otrzymało dofinansowanie ze środków programu POWER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, który jest współfinansowany z EFS w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. 

29 października 2019


Czytaj więcej o: Kolejna nasza szkoła zawodowa z dofinansowaniem na zagraniczne staże dla uczniów.

Zagraniczne staże młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie

Od wielu lat uczniowie i uczennice Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie mają okazje odbyć staże u zagranicznych pracodawców. Do tej pory odbywały się one w ramach europejskiego Programu Erasmus+. Tym razem, na takie staże, Starostwo Powiatowe w Mrągowie otrzymało dofinansowanie ze środków programu POWER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, który jest współfinansowany z EFS w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.

17 października 2019


Czytaj więcej o: Zagraniczne staże młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie