Termomodernizacja

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych powiatu mrągowskiego - materiał filmowy

Przejdź do - Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych powiatu mrągowskiego - materiał filmowy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie doczekało się warsztatów mechanicznych na miarę XXI wieku.

Pomyślnie zakończone dwa projekty (realizowane przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie przy współpracy z firmą Nu Media Elżbieta Jażdżewska z Olsztyna) umożliwiły stworzenie od podstaw nowoczesnych pracowni do zajęć praktycznych w zawodach mechanicznych i informatycznych.

2 grudnia 2020


Czytaj więcej o: Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych powiatu mrągowskiego - materiał filmowy

INFORMACJA dotycząca osiągnięcia poprawy wskaźników po przeprowadzeniu termomodernizacji w budynku warsztatów szkolnych CKZiU w Mrągowie

logo

W okresie od 04.04.2019r. do 20.03.2020r. została przeprowadzona przez powiat mrągowski termomodernizacja warsztatów szkolnych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych powiatu mrągowskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 – „Efektywność energetyczna”, Działanie 4.3 – „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków”, Poddziałanie 4.3.1 – „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych”. We wrześniu 2020 r. firma zewnętrzna przeprowadziła audyt energetyczny ex-post budynku dla ww. inwestycji.

23 października 2020


Czytaj więcej o: INFORMACJA dotycząca osiągnięcia poprawy wskaźników po przeprowadzeniu termomodernizacji w budynku warsztatów szkolnych CKZiU w Mrągowie

INFORMACJA dotycząca osiągnięcia poprawy wskaźników po przeprowadzonej termomodernizacji w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie

logo

W okresie od 04.04.2019r. do 20.03.2020r. została przeprowadzona przez powiat mrągowski termomodernizacja budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie - w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych powiatu mrągowskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 4 – „Efektywność energetyczna”, Działanie 4.3 – „Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków”, Poddziałanie 4.3.1 – „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych”. We wrześniu 2020 r. firma zewnętrzna przeprowadziła audyt energetyczny ex-post budynku dla ww. inwestycji.

23 października 2020


Czytaj więcej o: INFORMACJA dotycząca osiągnięcia poprawy wskaźników po przeprowadzonej termomodernizacji w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Mrągowie

Plac pod budowę przekazany

Przejdź do - Plac pod budowę przekazany

projekt

W miniony czwartek (18.04.2019 r.) oficjalnie przekazano place budowy dla Wykonawcy robót Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. i Wielobranżowego Zakładu Usług Remontowo-Budowlanych.

24 kwietnia 2019


Czytaj więcej o: Plac pod budowę przekazany

„Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych Powiatu Mrągowskiego”

Przejdź do - „Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych Powiatu Mrągowskiego”

projekt

W dniu 04.04.2019r. Zarząd Powiatu Mrągowskiego podpisał umowę na realizację zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych Powiatu Mrągowskiego”.

Wykonawcą robót zostało Konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. ,11-700 Mrągowo ,ul. Przemysłowa 8 oraz Wielobranżowy Zakład Usług Remontowo-Budowlanych, 11-731 Sorkwity, Maradki 32.

19 kwietnia 2019


Czytaj więcej o: „Poprawa efektywności energetycznej w obiektach oświatowych Powiatu Mrągowskiego”