Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

OGŁOSZENIE O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie, ul. Mrongowiusza 65 ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż maszyn rolniczych, będących własnością Powiatu Mrągowskiego

18 września 2018


Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH

XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Arkadiusz Milik: Udział w tym turnieju to szansa na odkrycie talentu! Trwają zapisy do największych takich rozgrywek w Europie

Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju. Tylko do 30 września na stronie turnieju nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Zwycięzców poznamy – tradycyjnie już – w maju na stadionie PGE Narodowym.

Udział w tych rozgrywkach to prawdziwa szansa dla każdego dziecka na odkrycie talentu. Podczas blisko dwóch dekad do turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłoszonych zostało ponad 2 mln dzieci. Już przeszło 50 wychowanków turnieju zostało reprezentantami Polski w różnych kategoriach wiekowych. To tutaj swoje kariery zaczynali m.in. ambasador turnieju Arkadiusz Milik, a także Piotr Zieliński, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Paulina Dudek. Rozgrywki rozpoczynają się na poziomie gmin i powiatów, by następnie podczas Finałów Wojewódzkich wyłonić drużyny, które na przełomie kwietnia i maja zagrają o Wielki Finał na PGE Narodowym oraz nagrodę główną, czyli wyjazd na mecz reprezentacji Polski.

Drużyny zgłaszać można poprzez oficjalną stronę turnieju. Wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny pod przyciskiem "Zgłoś drużynę". W przypadku trenerów posiadających konto na platformie Łączy Nas Piłka można tę samą czynność przeprowadzić po zalogowaniu. Trenerzy, którzy do tej pory takich kont nie posiadali, muszą je założyć

W turnieju udział wziąć mogą:

  • Szkoły podstawowe
  • Uczniowskie kluby sportowe i kluby sportowe
  • Akademie piłkarskie i inne

 

 

 

14 września 2018

Mateusz Brzeźniak


Czytaj więcej o: XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Zapraszamy do Powiatu Mrągowskiego

11 września 2018


OGŁOSZENIE

UWAGA!!!!!!!!!! WAŻNE !!!!!!!!!

STUDENCI I UCZNIOWIE KORZYSTAJĄCY Z PROGRAMU „ Aktywny Samorząd”

 

11 września 2018

Magdalena Ciołkowska


Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

II Spotkanie Mazurów i Kuriów

30 sierpnia 2018


Nowo mianowani nauczyciele powiatowych szkół

Przejdź do - Nowo mianowani nauczyciele powiatowych szkół

Do grona nauczycieli mianowanych, zatrudnionych w szkołach podległych Powiatowi Mrągowskiemu, dołączyli kolejni, którzy w sesji letniej zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.

Wręczenie Aktów awansu zawodowego przez Starostę  Mrągowskiego Pana Antoniego Karasia miało miejsce 28 sierpnia 2018r. w Starostwie Powiatowym w Mrągowie.

29 sierpnia 2018

Jolanta Malajkat


Czytaj więcej o: Nowo mianowani nauczyciele powiatowych szkół

II Spotkanie Mazurów i Kurpiów na Ziemi Mrągowskiej

Przejdź do - II Spotkanie Mazurów i Kurpiów na Ziemi Mrągowskiej

21 sierpnia 2018


Spotkanie konsultacyjno-informacyjne dotyczące konkursu FIO „Warmia Mazury Lokalnie III”.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z siedzibą w Rucianem- Nidzie  serdecznie zaprasza dnia 07. 08. 2018 r. na godzinę 15.00 do siedziby Stowarzyszenia mieszczącego się w Rucianem- Nidzie, ul. Kolejowa 2B na spotkanie informacyjne dotyczące zasad przygotowania wniosków na inicjatywy oddolne, wsparcie grup samopomocowych i rozwój organizacji. Młode organizacje pozarządowe, obywatelskie grupy nieformalne i samopomocowe z terenu województwa warmińsko- mazurskiego mogą ubiegać się o mikrodotacje od 2 000 do 5000 złotych.

6 sierpnia 2018

Alina Kierod Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży


Ogłoszenie o konkursie FIO 2018

Lokalna Grupa Działania "WARMIŃSKI ZAKĄTEK" w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "PRZYSTAŃ", Nidzickim Funduszem Lokalnym, Ełckim Stowarzyszeniem Aktywnych "STOPA”, Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży, Lokalną Grupą Działania Stowarzyszeniem „Południowa Warmia” i Stowarzyszeniem Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków na realizację projektów w ramach Programu mikrodotacji FUNDUSZ INICJATYW OBYWATELSKICH WARMIA MAZURY LOKALNIE III.
 Celem realizacji projektu pn. WARMIA MAZURY LOKALNIE III jest aktywne i trwałe zaangażowanie mieszkańców województwa warmińsko – mazurskiego, działających w grupach nieformalnych, samopomocowych i młodych organizacjach pozarządowych w życie publiczne i działania samopomocowe poprawiające warunki życia, poprzez wsparcie inicjatyw oddolnych służących działaniom na rzecz dobra wspólnego.

6 sierpnia 2018

Alina Kierod Prezes Stowarzyszenia Pomocy dzieciom i Młodzieży


Stypendia Pomostowe

Z przyjemnością informujemy, iż Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z siedzibą w Rucianem - Nidzie  już po raz 13 jest operatorem lokalnym  Programu „Dyplom z Marzeń”, które skierowany jest do studentów I roku studiów stacjonarnych.  W roku 2018/19 to XVII edycja  Programu Stypendiów Pomostowych.  Program Stypendiów Pomostowych został zainicjowany w 2002 r. przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, a jego realizatorem jest Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości w Łodzi. Nasze Stowarzyszenie uczestniczy w Programie od 2005 roku i przyznało dotychczas  52 stypendiów.

6 sierpnia 2018

Alina Kierod Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży