Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

II nabór na uzyskanie rekomendacji miejsca przyjaznego rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim

Departament Turystyki i Sportu uprzejmie informuje, iż 17.01.2023 r. decyzją Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego został ogłoszony II nabór na uzyskanie rekomendacji miejsca przyjaznego rowerzystom (MPR) w województwie warmińsko-mazurskim.  Niniejszy system jest odpowiedzią na zdiagnozowane potrzeby odbiorców szlaku - rowerzystów, dla których jednolite i porównywalne zasady rekomendacji obiektów na trasach rowerowych są istotnym wyznacznikiem jakości produktu turystycznego. Celem Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom jest rozwój i promocja MPR oraz podnoszenie jakości świadczonych usług na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

20 stycznia 2023

Departament Turystyki i Sportu


Czytaj więcej o: II nabór na uzyskanie rekomendacji miejsca przyjaznego rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim

Wizyta dowódcy Garnizonu Warszawa oraz uroczystość przekazania obowiązków komendanta WOSzK

Przejdź do - Wizyta dowódcy Garnizonu Warszawa oraz uroczystość przekazania obowiązków komendanta WOSzK

3 lutego w Wojskowym Ośrodku Szkolenia Kondycyjnego w Mrągowie miała miejsce uroczystość z okazji przekazania obowiązków komendanta WOSzK, który zakończył służbę w Mrągowie. Płk Wojciech Choiński przechodzi do służby w Jednostce podległej Dowództwu Garnizonu Warszawa. Obowiązki komendanta Ośrodka objął  mjr Jakub Wójcicki. W imieniu zarządu i radnych powiatu mrągowskiego podziękowania za współpracę odchodzącemu komendantowi przekazała Barbara Kuźmicka-Rogala Starosta Mrągowski.

3 lutego 2023


Czytaj więcej o: Wizyta dowódcy Garnizonu Warszawa oraz uroczystość przekazania obowiązków komendanta WOSzK

Projekt "Absolwent"

Przejdź do - Projekt "Absolwent"

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wzięcia udziału w projekcie ABSOLWENT osoby ze wszystkimi stopniami niepełnosprawności w wyższym wykształceniem zamieszkałe na terenie województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. 

 

3 lutego 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Podziękowanie

W związku z organizacją przez Rzymskokatolicką Parafię świętego Rafała Kalinowskiego w Mrągowie Orszaku Trzech Króli i decyzją Zarządu Powiatu w Mrągowie dotyczącą  wsparcia finansowego wydarzenia, Organizatorzy składają Zarządowi Powiatu - za pośrednictwem Starosty Mrągowskiego  podziękowania za współpracę i pomoc finansową.

podziękowanie

3 lutego 2023


Konferencja z okazji Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia

Przejdź do - Konferencja z okazji Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji „Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia” w dniu wczorajszym odbyła się konferencja zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie. Podczas uroczystości pracownicy publicznych służb zatrudnienia otrzymali z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina nagrody i wyróżnienia w dowód uznania za szczególne zasługi na rzecz rynku pracy. Odznaczenia państwowe – Medale za długoletnią służbę wręczył pracownikom PSZ Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Artur Chojecki. Wśród nagrodzonych znaleźli się również pracownicy naszego Urzędu, Pan Kazimierz Szamotuło koordynator referatu Rozwoju Zawodowego i Poradnictwa Zawodowego oraz Pani Monika Kuś specjalista ds. programów rynku pracy.

26 stycznia 2023

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie


Czytaj więcej o: Konferencja z okazji Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia

Podziękowania Komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

Przejdź do - Podziękowania Komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

W dniu 26 stycznia, z inicjatywy Starosty Mrągowskiego, odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem przedstawicieli samorządów w powiecie, podczas którego podziękowano za współpracę ppłk Wojciechowi Choińskiemu - Komendantowi Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego w Mrągowie.

27 stycznia 2023


Czytaj więcej o: Podziękowania Komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

zyczenia

26 stycznia 2023


QUEST POZNAJ MRĄGOWO

Przejdź do - QUEST POZNAJ MRĄGOWO

Informacja Turystyczna*** w Mrągowie działająca w strukturach Referatu Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Mrągowie opracowała QUEST POZNAJ MRĄGOWO pozwalający poznać historię i zabytki Mrągowa. Questy stają się coraz popularniejsze, dlatego pracownicy mrągowskiego magistratu postanowili stworzyć miejską grę, która umili turystom odpoczynek w Mrągowie, pobudzi ich wyobraźnię i ciekawość miasta. Quest jest również świetną formą edukacji dla mieszkańców Mrągowa, dzięki czemu wzrośnie ich wiedza o regionie i wzmocni się lokalna tożsamość. Najskuteczniejsza edukacja odbywa się poprzez osobiste doświadczenie. Jeśli dodać do tego elementy zabawy i poszukiwań skarbu, to mamy gotową receptę na uatrakcyjnienie oferty edukacyjno-turystycznej miasta.

24 stycznia 2023

Beata Gida inspektor ds. turystyki


Czytaj więcej o: QUEST POZNAJ MRĄGOWO

Życzenia z okazji Prawosławnych Świąt Bożego Narodzenia

zyczenia

4 stycznia 2023


21-22 stycznia Dzień Babci i Dziadka

obraz

20 stycznia 2023