Kalendarz imprez

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Dni Mrągowa 2022

Przejdź do - Dni Mrągowa 2022

Na program wydarzenia złożą się: koncerty gwiazd, regaty, wernisaże, Festiwal Smaków Food Trucków, Holi Święto Kolorów oraz wiele innych atrakcji dla mieszkańców i turystów.

Dodatkowo w Miasteczku Westernowym Mrongoville odbędzie się Classic Country Road, a na jeziorze Czos regaty Mrągowskiego Towarzystwa Regatowego oraz na plaży warsztaty wodne z pokazem sprzętu i mini zawodami z Piotrem Myszką.

WSTĘP NA WSZYSTKIE WYDARZENIA JEST WOLNY.

29 czerwca 2022


Czytaj więcej o: Dni Mrągowa 2022

Mazurska Noc Kabaretowa i Mazurska Noc Rozrywki

Przejdź do - Mazurska Noc Kabaretowa i Mazurska Noc Rozrywki

Już czujemy powiew świetnej zabawy! Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie, gdzie wspólnie będziemy tańczyć i śmiać się aż do północy podczas Mazurskiej Nocy Rozrywki - 8 lipca oraz Mazurskiej Nocy Kabaretowej - 9 lipca.  start o 19:30. Lato zapowiada się wyjątkowo gorąco – Stowarzyszenie PAKA oraz TV Puls szykują dwa dni wyśmienitej rozrywki w Mrągowie! To nam się naprawdę należało! Zasłużyliśmy na wielką zabawę i odpoczynek w rytmie największych hitów muzycznych. A najlepsi artyści kabaretowi zaprezentują swoje premierowe skecze – które jak zwykle rozbawią całą Polskę!

3 czerwca 2022

Julia Kozłowska


Czytaj więcej o: Mazurska Noc Kabaretowa i Mazurska Noc Rozrywki

41. Piknik Country

Przejdź do - 41. Piknik Country

Jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń europejskich związanych muzyką country odbędzie się w dniach 29 i 30 lipca 2022 roku w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Początek koncertów każdego dnia o godzinie 19:30.

7 marca 2022

Urząd Miejski w Mrągowie


Czytaj więcej o: 41. Piknik Country

23. Mazurska Noc Kabaretowa

Przejdź do - 23. Mazurska Noc Kabaretowa

Festiwal odbędzie się w sobotę, 9 lipca 2022 r. pod hasłem "FIT-EKO-BIO". 

W Festiwalowym Amfiteatrze w Mrągowie wystąpią: Ani Mru-Mru, Kabaret Chyba, Paranienormalni, Kabaret Jurki, Kabaret Czesuaf, Andrzej Kozłowski, Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Łukasz Żak i Fair Play Crew. O muzyczną stronę zadba The Jobers! Całość poprowadzą: Marcin Wójcik i Piotr Gumulec.

7 marca 2022

Urząd Miejski w Mrągowie


Czytaj więcej o: 23. Mazurska Noc Kabaretowa

Gmina Piecki

18 lutego 2022


Miasto Mrągowo

11 lutego 2022