Sport

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Przejdź do - Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS  w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                            WYNIKI:

                                                kategoria dziewcząt

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie       0:3

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie  3:1

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie        0:3

 

                                                                      KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

                                             I miejsce        Szkoła Podstawowa nr 1 w Mragowie

                                             II miejsce        Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach

                                             III miejsce       Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie

                                              

18 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Przejdź do - Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS  W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

                               

 

                                         WYNIKI:

 

SP nr 4 Giżycko – SP nr 3 Olecko                                 7:21

SP nr 4 Mrągowo  – SP nr 4 Giżycko                          28:6  

SP nr 4 Mrągowo – SP nr 3 Olecko                            23:10

 
    

                       KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie

II miejsce                              Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

III miejsce                             Szkoła Podstawowa nr 3 w Giżycku

 

 

14 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI

Przejdź do - Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS  W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT  IGRZYSKA DZIECI

                                          

 

                   Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS

                     W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

                                IGRZYSKA DZIECI

                            10.12.2018 r., Mikołajki

 

 WYNIKI:

 

SP Rozogi – SP nr 3 Olecko                                 4:12

SP Mikołajki – SP Rozogi                                     6:10

SP Mikołajki – SP nr 3 Olecko                            4:23

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

II miejsce                              Szkoła Podstawowa w Rozogach

III miejsce                             Szkoła Podstawowa w Mikołajkach

 

                   Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS

                   W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

                             IGRZYSKA DZIECI

                         10.12.2018 r., Mikołajki

 

                  WYNIKI:

 

SP Rozogi – SP nr 3 Olecko                                 4:12

SP Mikołajki – SP Rozogi                                     6:10

SP Mikołajki – SP nr 3 Olecko                            4:23

 

          KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

II miejsce                              Szkoła Podstawowa w Rozogach

III miejsce                             Szkoła Podstawowa w Mikołajkach

11 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.

04 grudnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.Do Turnieju o Puchar Starosty Mrągowskiego zgłosiło się osiem szkół podstawowych z Powiatu Mrągowskiego.Uczniowie walczyli o możliwość startu w rozgrywkach wyższego szczebla. Zwycięzca otrzymał nagrodę – voucher na paintball i mega piłkarzyki, ufundowaną przez firmę Quady-Mragowo.

Mistrzem została Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Pieckach  natomiast trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Mikołajkach.

7 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Przejdź do - Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS  PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                         

 

                                               WYNIKI:

 

Szkoła Podstawowa w Mikołajkach - Szkoła Podstawowa nr 4 w Mragowie   10:24

Szkoła Podstawowa w Mikołajkach – Gimnazjum w Rozogach                             11:8

Gimnazjum w Rozogach - Szkoła Podstawowa nr 4 w Mragowie                         4:26

                                 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

 I miejsce         Szkoła Podstawowa nr 4 w Mragowie

II miejsce        Szkoła Podstawowa w Mikołajkach     

III miejsce       Gimnazjum w Rozogach

29 listopada 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Przejdź do - Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS  PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                                   

 

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS

PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

21.11.2018 r., Mrągowo

 

WYNIKI:

 

Szkoła Podstawowa nr 4 w Piszu - Gimnazjum Sportowe w Szczytnie             0:2

Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie - Szkoła Podstawowa nr 4 w Piszu      1:2

Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie - Gimnazjum Sportowe w Szczytnie   1:2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 I miejsce        Gimnazjum Sportowe w Szczytnie

 II miejsce        Szkoła Podstawowa nr 4 w Piszu     

 III miejsce       Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie

                                              

                                                           

22 listopada 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW LICALADA

Przejdź do - Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS  W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW  LICALADA

WYNIKI:

I LO Mrągowo – ZSz nr 1 Szczytno                              2:1

ZSZiO Nidzica – ZSz nr 1 Biała Piska                            0:4

ZSz nr 1 Szczytno - ZSz nr 1 Biała Piska                     3:3

I LO Mrągowo – ZSZiO Nidzica                                      1:2

ZSz nr 1 Szczytno - ZSZiO Nidzica                                1:2

ZSz nr 1 Biała Piska - I LO Mrągowo                            0:3

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:     

I miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie

II miejsce Zespól Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

III miejsce Zespól Szkół nr 1 w Białej Piskiej

IV miejsce Zespól Szkół nr 1 w Szczytnie

 

I Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie

1.Barszczewski Mateusz

2. Bartosiewicz Igor

3. Bastek Piotr

4. Ciszewski Szymon

5. Gajo Łukasz

6. Gnatkowski Kacper

7. Janczewski Mikołaj

8. Nadolny Wiktor

9. Wołosz Rafał

10. Ziółkowski Michał

Opiekun: Cezary Samborski

 

16 listopada 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW LICALADA

Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Przejdź do - Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

20.11.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców-Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Turniej został przeprowadzony w Szkole Podstawowej w Nawiadach. Do zawodów zgłosiły się szkoły z: Nawiad, Baranowa, SP nr 1 Mrągowa, Olszewo, Woźnice i Społeczna Szkoła Podstawowa z Mikołajek.

Uczniowie byli podzieleni na grupy i grali systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych meczów.

 

21 listopada 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Rzecznej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Rzecznej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

16.11.2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zawodów przystąpiły jak w roku ubiegłym dwie szkoły:

 Zespół Szkół Nr 2 w Mrągowie i I Liceum Ogólnokształcące w Mrągowie.

Wszystkie drużyny walczyły o Puchar Starosty Mrągowskiego.

W kategorii dziewcząt i chłopców mecz zakończył  się wygarną ZSz Nr 2 w Mrągowie

19 listopada 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Rzecznej Dziewcząt i Chłopców - Licealiada

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS

Przejdź do - Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS

WYNIKI:

 

ZOS „BAZA w Mrągowie – II LO w Piszu                    30:19

ZSz nr 1 w Szczytnie – ZSZiO w Nidzicy                     24:18

II LO w Piszu – ZSZiO w Nidzicy                                 28:18

ZOS „BAZA” w Mragowie – ZSZ nr 1 w Szczytnie   54:18

II LO w Piszu – ZSz nr 1 w Szczytnie                           36:18

ZSZiO w Nidzicy – ZOS „BAZA” w Mrągowie           23:39

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Zespół Oświatowo-Sportowy „BAZA” w Mragowie

II miejsce                              II Liceum Ogólnokształcące w Piszu

III miejsce                            Zespól Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Nidzicy

IV miejsce                            Zespól Szkół nr 1 w Szczytnie

11 grudnia 2017

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS