Zagraniczne praktyki drogą do rozwoju zawodowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 października 2020

loga

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie również umożliwi młodzieży wyjazd na zagraniczne staże do Hiszpanii.

Starostwo Powiatowe w Mrągowie otrzymało dofinansowanie ze środków programu POWER - Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, który jest współfinansowany z EFS w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. 

W ramach projektu pn. „Zagraniczne praktyki drogą rozwoju zawodowego” realizowanego przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie uczniowie odbędą 4-tygodniowe staże zawodowe w Granadzie lub Alicante w Hiszpanii. Szanse na taki wyjazd będą mieli uczniowie klas trzecich w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik informatyk, technik przetwórstwa mleczarskiego oraz technik organizacji reklamy.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, do wyjazdu zostaną zakwalifikowani uczniowie spełniający warunki formalne i z największą liczbą uzyskanych punktów przed Komisją Rekrutacyjną.

Wyjazdy na staże zagraniczne są w całości dla uczniów bezpłatne. Odbędą również bezpłatnie zajęcia z języka hiszpańskiego i angielskiego. Na miejscu w czasie wolnym czekają na nich ciekawe wycieczki  i poznawanie regionów, gdzie będą przebywać. Otrzymają także kieszonkowe na drobne wydatki.

Regulamin i stosowne formularze znajdują się poniżej w "Plikach do pobrania" oraz na stronie szkoły.

 

 plakat

plakat