Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży SUKCES

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 listopada 2016

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży SUKCES z Mrągowa w październiku, zgodnie z harmonogramem zakończyło realizację projektu p.n. Realizacja teledysków 2 utworów z musicalu "Kochanie bez granic" w wykonaniu dzieci i młodzieży warmińsko-mazurskiej - promocja regionalnej działalności kulturalnej. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Przewodnicząca Stowarzyszenia Agata Dowhań mówi z satysfakcją o tym przedsięwzięciu: "W dniu 18 września wyemitowaliśmy na Youtube teledysk pt. „Lipka” – o żartobliwym, zabawnym charakterze, 22 października przedstawiliśmy drugi pt.”Korzenie rodzinne”, wywołujący głębsze uczucia i skłaniający do refleksji z przeszłości. To bardzo przyjemny i satysfakcjonujący etap, możemy cieszyć się z dobrze wykonanego zadania. Satysfakcja jest tym większa, że wspomnienia z realizacji, szczególnie z etapu filmowania podczas letnich warsztatów „LATO Z SUKCESEM”, zapisały się w naszych sercach w ciepłych, żywych kolorach. Sądzimy, że dla młodych wykonawców pozostaną inspirującym darem, który poprowadzi ich, z wiarą w siebie, ku najśmielszym marzeniom na dalszej drodze artystycznej.

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży SUKCES - obejmuje opieką artystyczną dzieci i młodzież z małych miast i wsi woj. warmińsko –mazurskiego. Działalność statutowa polega na stymulacji rozwoju uzdolnień artystycznych młodych ambitnych ludzi.

Strona Stowarzyszenia - www.studiosukces.pl

Autor: Agata Dowhań - przewodnicząca stowarzyszenia

Galeria

  • Powiększ zdjęcie logo stowarzyszenia

    logo stowarzyszenia