INFORMACJA STAROSTY MRĄGOWSKIEGO W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA ZAWIESZENIA DZIAŁALNOŚCI PUNKTÓW NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO W MRĄGOWIE I MIKOŁAJKACH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
31 marca 2020

W związku z trwającą na terenie kraju epidemią koronawirusa COVID – 19 i ogłoszonym stanem epidemii informuję, że przedłużam zawieszenie działalności Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Mrągowie i Mikołajkach na okres od dnia 1 kwietnia do dnia 10 kwietnia 2020 r. w sposób jak dotychczas, który został określony w informacji Starosty Mrągowskiego z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie zawieszenia działalności Punktów NPP i NPO w Mrągowie i Mikołajkach.

W przypadku, gdy nie zajdą nowe okoliczności, od dnia 14 kwietnia 2020 r. zostaje przywrócona normalna praca Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego w Mrągowie i Mikołajkach poprzez bezpośrednie umawianie wizyt w punktach osób uprawnionych chcących  pod numerem telefonu w Starostwie 89 741-01-60 lub mailem na adres sekretariat@powiat.mragowo.pl, oraz godziny pracy dyżurów w PNPP w Mrągowie w środy zostają przywrócone w godzinach 13.00 – 17.00.

Pliki do pobrania