Przemysław Adamski z UKS Atos Woźnice wywalczył dwa brązowe medale

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
16 września 2015

Przemysław Adamski z UKS Atos Woźnice podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce wywalczył dwa brązowe medale

Przemek w tym roku jest naprawdę w życiowej formie, co tym razem potwierdził podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Białej Podlaskiej.

Najpierw zawodnik UKS Atos Woźnice wywalczył brązowy medal w biegu na 100 metrów, ustanawiając przy okazji swój nowy rekord życiowy z czasem 10.68s. Przemkowi do „złota” zabrakło zaledwie... 0.01s!!!

Tego samego koloru „krążek” Adamski zdobył w biegu na 200 metrów, uzyskując czas 21.84s.

- Świetna postawa Przemka na Mistrzostwach Polski Juniorów w Białej Podlaskiej zaowocowała powołaniem na obóz Kadry Narodowej przed Mistrzostwami Europy Juniorów w Eskilstunie w Szwecji – powiedział Wojciech Brodowski, trener Przemysława Adamskiego.

Przypomnijmy, Adamski w połowie czerwca br wywalczył złoty (200 m) i srebrny medal (100 m) podczas Mistrzostw Polski ZLZS w Słubicach.