Zaproszenie na spotkanie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
28 maja 2024

zaproszenie

Szanowni Przedsiębiorcy,

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie dedykowane wszystkim zainteresowanym przedsiębiorcom różnych branż (również branży beauty), w tym prowadzącym biura rachunkowe, kadry oraz wszystkim zainteresowanym tematyką, które odbędzie się 4 czerwca (wtorek) 2024 roku o godzinie 9:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Mrągowie.

Jest to spotkanie otwarte i nieodpłatne.

Tematem wydarzenia będzie prezentacja ekspertów Urzędu Skarbowego pt. "Najważniejsze zmiany w podatkach 2024", która ma na celu dostarczenie Państwu niezbędnych informacji oraz edukację w zakresie obowiązujących regulacji prawnych, co pomoże w lepszym zarządzaniu Państwa działalnością gospodarczą. W ramach spotkania poruszymy następujące tematy:

1) Niższe limity w ryczałcie.
2) Indywidualna amortyzacja nieruchomości.
3) Minimalny podatek dochodowy od osób prawnych.
4) Opłata za jednorazowe opakowanie w gastronomii.
5) Obowiązywanie podwyższonych stawek VAT.
6) Obniżenie stawek VAT.
7) Kasy z elektronicznym zapisem kopii - zmiany.
8) Ewidencja płatności transgranicznych.
9) Zmiany w WIS.
10) Obniżona stawka VAT na usługi kosmetyczne.
11) E-Urząd Skarbowy.

Prelegentami na spotkaniu będą eksperci z Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem o podatkach i zasadach zatrudniania cudzoziemców oraz innych istotnych przepisach, odpowiadając na Państwa pytania oraz rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym spotkaniu. Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do dnia 3 czerwca 2024 roku do godziny 12.00 na adres: m.lubowiecka@mragowo.um.gov.pl

Link do strony z informacją dla zainteresowanych: Spotkanie dla przedsiębiorców. Zmiany w podatkach i zagadnienie zatrudnienia - Mrągowo - Miasto Ludzi Aktywnych - Oficjalna strona miasta Mrągowa (www.mragowo.pl)

Autor: Urząd Miejski w Mrągowie