50 lat Budimexu - podziel się swoją fotograficzną pasją

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 kwietnia 2018

Lubisz fotografować? Nie są Ci obce zdjęcia nocne? Weź zatem udział w jubileuszowym konkursie Budimeksu! Podziel się z nami swoją kreatywnością i uchwyć na zdjęciu jedną z naszych inwestycji. My włożyliśmy naszą pasję w wybudowanie niesamowitych obiektów – od mostów, aż po lotniska i centra konferencyjne – ty pokaż nam swoją pasję do fotografii. Nieważne, czy używasz telefonu, czy aparatu – liczy się pomysłowość i kreatywność. Połączmy nasze pasje i stwórzmy wspólnie album pokazujący inwestycje, z których jesteśmy najbardziej dumni. 50 obiektów na nasze pięćdziesięciolecie.

 

Inwestycje zrealizowane przez Budimex znajdziemy niemal w każdym miejscu w kraju. Korzystają z nich codziennie setki tysięcy Polaków i często nie wiedzą, że za realizacją danej inwestycji stoi właśnie Grupa Budimex. Kilometry autostrad, Pomorska Kolej Metropolitalna, terminale lotnisk w Gdańsku czy Lublinie, biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego czy most w Kwidzynie. Takich obiektów jest znacznie więcej i jesteśmy dumni, że od 50 lat podnosimy jakość życia Polaków. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są vouchery na zakupy w elektromarketach oraz cyfrowe lustrzanki.

 

Na stronie http://www.50pracbudimexu.pl wybraliśmy naszym zdaniem 50 najważniejszych inwestycji zrealizowanych przez Budimex. Od dróg, przez hotele i dworce, aż po obiekty sportowe czy konferencyjne. Wystarczy zrobić zdjęcie jednego z nich i zgłosić swoją pracę na stronie konkursowej. Zdjęcia mogą być wykonane w jednej z trzech kategorii: zdjęcie dzienne, zdjęcie nocne i tak lubiane przez wszystkich selfie (z obiektem w tle). Jury, w którego składzie znajduje się między innymi profesjonalny fotograf Adam Nurkiewicz, wybierze najciekawsze i najbardziej kreatywne prace. Co więcej, jedną z nagród głównych przydzielą internauci w publicznym głosowaniu.

 

Zatem bierz w ręce aparat lub telefon i przekonaj się sam, jak wiele z naszych realizacji doskonale znasz albo regularnie z nich korzystasz. Nagrody czekają, a my czekamy na twoje zdjęcia!

 

Autor: Jarosław Babraj Arskom Group

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie