Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia

Przejdź do - Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia

W dniu 23 lipca 2020 r. w siedzibie Ministerstwa Zdrowia w Warszawie Wicestarosta Mrągowski Sławomir Prusaczyk rozmawiał o trudnej sytuacji finansowej i kadrowej Szpitala w Mrągowie z Ministrem Waldemarem Kraską. W spotkaniu uczestniczyła również Senator Małgorzata Kopiczko.

24 lipca 2020


Czytaj więcej o: Spotkanie w Ministerstwie Zdrowia

Program Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej+

20 lipca br. na zaproszenie Senator Małgorzaty Kopiczko, Wicestarosta Mrągowski Sławomir Prusaczyk uczestniczył w spotkaniu z Wiceministrem Infrastruktury Andrzejem Bittel. Rozmowy dotyczyły problemów wykluczenia komunikacyjnego (m.in. naszego powiatu) oraz planów rządu związanych z modernizacją kolei w związku z budową CPK.

23 lipca 2020


Czytaj więcej o: Program Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej - Kolej+

SuperSołtys 2020

Plebiscyt na SuperSołtysa ma na celu wyłonienie najlepszego gospodarza wsi w regionie, którego rola obejmuje wszelkiego rodzaju obszary życia społecznego, infrastruktury, inwestycji, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zwycięża osoba, która cieszy się największym zaufaniem oraz poważaniem wśród mieszkańców, jest skuteczna w dążeniu do celu, otwarta, kontaktowa i zaangażowana w problemy sołectwa.

SuperSołtysem 2020 powiatu mrągowskiego została Pani Beata Gut z sołectwa Kozłowo, drugie miejsce w głosowaniu zdobył Pan Ryszard Możdżeń – sołectwo Babięta, na ostatnim miejscu podium uplasował się sołtys z Pustnik Pan Marcin Bahr.

Składamy serdeczne gratulacje sukcesu, który stanowi odzwierciedlenie powierzonego zaufania społecznego i potwierdza spełnienie w roli Gospodarza Wsi.

23 lipca 2020


Czytaj więcej o: SuperSołtys 2020

Mrągowianin Mistrzem Polski w klasie RS:X

Piotr Myszka z KS AZS AWFiS Gdańsk podczas Mistrzostw Polski w żeglarstwie zdobył złoty medal w windsurfingowej klasie RS:X. W Sopocie zawodnicy mierzyli swoje siły podczas sześciu wyścigów na wodach Zatoki Gdańskiej. W czterech z nich Piotr Myszka był liderem, dwukrotnie natomiast triumfował Radosław Furmański (Dobrzyński Klub Żeglarski), który w ostatecznym podsumowaniu zdobył drugie miejsce.

Prawdopodobnie rozegrane na wodach Zatoki Gdańskiej Mistrzostwa Polski były ostatnimi w olimpijskiej klasie RS:X, na igrzyskach w Paryżu 2024 będzie obowiązywała już nowa klasa.

Serdecznie gratulujemy!!

23 lipca 2020


Czytaj więcej o: Mrągowianin Mistrzem Polski w klasie RS:X

Rejestr Danych Kontaktowych

Informacja

20 lipca 2020

Ministerstwo Cyfryzacji


Czytaj więcej o: Rejestr Danych Kontaktowych

FESTIWAL 12 GODZIN - SERCE MAZUR

Z inicjatywy Fundacji dla Transplantacji w dniu 26 lipca 2020 r. w godzinach 18:00 – 21:00 w mrągowskim amfiteatrze (Jaszczurcza Góra 10) odbędzie się „Festiwal 12 Godzin – Serce Mazur”, mający na celu zbiórkę środków na zakup specjalistycznego sprzętu do transportu serca.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego włączenia się w pomoc.

17 lipca 2020


Czytaj więcej o: FESTIWAL 12 GODZIN - SERCE MAZUR

Skarbnik Powiatu Mrągowskiego przechodzi na emeryturę

Przejdź do - Skarbnik Powiatu Mrągowskiego przechodzi na emeryturę

Z dniem 24 lipca br. na zasłużoną emeryturę przechodzi Pan Stanisław Woźniczak Skarbnik Powiatu Mrągowskiego.

Niezwykle wzruszające i ciepłe podziękowania za wieloletnie zaangażowanie i całokształt działań na rzecz samorządu powiatowego przekazali – w imieniu radnych Rady Powiatu w Mrągowie - Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala  oraz Przewodniczący Rady Powiatu Roman Rapkowski.

17 lipca 2020


Czytaj więcej o: Skarbnik Powiatu Mrągowskiego przechodzi na emeryturę

ZAPYTANIE OFERTOWE na remont klatki schodowej w budynku użyteczności publicznej przy ul. Warszawskiej nr 53 w Mrągowie

Zamawiający - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zaprasza do złożenia ofert na remont klatki schodowej w budynku użyteczności publicznej zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 53 w Mrągowie, który jest wpisany do rejestru zabytków Wojewódzkiego Warmińsko-Mazurskiego Konserwatora Zabytków w Olsztynie.

Budynek składa się z 4 kondygnacji nadziemnych (tj. parter, I piętro, III piętro, poddasze). Do remontu przeznacza się klatkę schodową, do której prowadzi wejście od strony szczytowej budynku o łącznej powierzchni 43,2 m², zlokalizowaną na 4 kondygnacjach budynku, w którym nie ma windy. Ruch pieszy i materiałów budowlanych będzie odbywał się wewnętrzną klatką schodową. Przed budynkiem od strony podwórza znajduje się parking samochodowy, z którego Wykonawca będzie mógł bezpłatnie korzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia.

17 lipca 2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Czytaj więcej o: ZAPYTANIE OFERTOWE na remont klatki schodowej w budynku użyteczności publicznej przy ul. Warszawskiej nr 53 w Mrągowie

Starostwo Powiatowe w Mrągowie wzięło udział w wyzwaniu #gaszynchallenge dla Hani

Podsumowanie Rządowego Pragramu "KLUB" 2020

Przejdź do - Podsumowanie Rządowego Pragramu "KLUB" 2020

26 czerwca br. Stadion Miejski w Mrągowie odwiedziły Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk oraz Senator Małgorzata Kopiczko. Spotkanie miało na celu podsumowanie tegorocznej edycji Rządowego Programu „KLUB” oraz ministerialnego wsparcia rozwoju infrastruktury sportowej w naszym województwie. W wydarzeniu uczestniczyli Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala, Wicestarosta Sławomir Prusaczyk, Burmistrz Miasta Mrągowo Stanisław Bułajewski oraz beneficjenci projektu. 

1 lipca 2020


Czytaj więcej o: Podsumowanie Rządowego Pragramu "KLUB" 2020