Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Wizyta dowódcy Garnizonu Warszawa oraz uroczystość przekazania obowiązków komendanta WOSzK

Przejdź do - Wizyta dowódcy Garnizonu Warszawa oraz uroczystość przekazania obowiązków komendanta WOSzK

3 lutego w Wojskowym Ośrodku Szkolenia Kondycyjnego w Mrągowie miała miejsce uroczystość z okazji przekazania obowiązków komendanta WOSzK, który zakończył służbę w Mrągowie. Płk Wojciech Choiński przechodzi do służby w Jednostce podległej Dowództwu Garnizonu Warszawa. Obowiązki komendanta Ośrodka objął  mjr Jakub Wójcicki. W imieniu zarządu i radnych powiatu mrągowskiego podziękowania za współpracę odchodzącemu komendantowi przekazała Barbara Kuźmicka-Rogala Starosta Mrągowski.

3 lutego 2023


Czytaj więcej o: Wizyta dowódcy Garnizonu Warszawa oraz uroczystość przekazania obowiązków komendanta WOSzK

Projekt "Absolwent"

Przejdź do - Projekt "Absolwent"

Elbląska Rada Konsultacyjna Osób Niepełnosprawnych zaprasza do wzięcia udziału w projekcie ABSOLWENT osoby ze wszystkimi stopniami niepełnosprawności w wyższym wykształceniem zamieszkałe na terenie województw warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. 

 

3 lutego 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Czytaj więcej o: Projekt "Absolwent"

Podziękowanie

W związku z organizacją przez Rzymskokatolicką Parafię świętego Rafała Kalinowskiego w Mrągowie Orszaku Trzech Króli i decyzją Zarządu Powiatu w Mrągowie dotyczącą  wsparcia finansowego wydarzenia, Organizatorzy składają Zarządowi Powiatu - za pośrednictwem Starosty Mrągowskiego  podziękowania za współpracę i pomoc finansową.

podziękowanie

3 lutego 2023


Czytaj więcej o: Podziękowanie

Konkurs o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris

konkurskonkurs

3 lutego 2023

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska


Czytaj więcej o: Konkurs o Nagrodę im. prof. Janiny Wengris

Ostrzeżenie meteorologiczne

Podziękowania Komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

Przejdź do - Podziękowania Komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

W dniu 26 stycznia, z inicjatywy Starosty Mrągowskiego, odbyło się uroczyste spotkanie z udziałem przedstawicieli samorządów w powiecie, podczas którego podziękowano za współpracę ppłk Wojciechowi Choińskiemu - Komendantowi Wojskowego Ośrodka Szkoleniowo-Kondycyjnego w Mrągowie.

27 stycznia 2023


Czytaj więcej o: Podziękowania Komendantowi WOSzK za wieloletnią współpracę

Nieodpłatna pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka ,,Wielkie Jeziora Mazurskie" zaprasza organizacje pozarządowe (stowarzyszenia, fundacje, KGW) do skorzystania z nieodpłatnej pomocy w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Oferta skierowana jest do młodych organizacji:
* mających siedzibę na terenie województwa warmińsko - mazurskiego
* nie posiadających Polityki Rachunkowości oraz planu kont.

Doradca księgowy pomoże w założeniu Polityki Rachunkowości, w tym planu kont, zaksięgowaniu podstawowych operacji, a także pomoże w sporządzeniu CIT-8 (styczeń 2022) oraz Sprawozdania Finansowego za 2022 rok (marzec 2023).

27 stycznia 2023

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „Wielkie Jeziora Mazurskie”


Czytaj więcej o: Nieodpłatna pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych

Konferencja z okazji Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia

Przejdź do - Konferencja z okazji Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia

Z okazji „Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia” w dniu wczorajszym odbyła się konferencja zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie. Podczas uroczystości pracownicy publicznych służb zatrudnienia otrzymali z rąk Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Gustawa Marka Brzezina nagrody i wyróżnienia w dowód uznania za szczególne zasługi na rzecz rynku pracy. Odznaczenia państwowe – Medale za długoletnią służbę wręczył pracownikom PSZ Wojewoda Warmińsko-Mazurski Pan Artur Chojecki. Wśród nagrodzonych znaleźli się również pracownicy naszego Urzędu, Pan Kazimierz Szamotuło koordynator referatu Rozwoju Zawodowego i Poradnictwa Zawodowego oraz Pani Monika Kuś specjalista ds. programów rynku pracy.

26 stycznia 2023

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie


Czytaj więcej o: Konferencja z okazji Dnia Publicznych Służb Zatrudnienia

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Zapytanie ofertowe na "Utworzenie elektronicznej bazy operatów technicznych wchodzących w skład zasobu geodezyjnego i kartograficznego Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Mrągowie"

1. Starostwo Powiatowe w Mrągowie informuje, że dnia 16-01-2023 r. została przeprowadzona procedura rozeznania rynku celem udzielenia zamówienia publicznego o wartości poniżej 130.000,00 zł netto o nazwie: „Utworzenia elektronicznej bazy operatów technicznych wchodzących w skład zasobu geodezyjnego i kartograficznego Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Mrągowie”.

2. W wyniku rozeznania rynku, dnia 23-01-2023 r., zostało udzielone zamówienie publiczne w formie Zamówienia (*)/ Umowy (*)o wartości 124.990,00 zł brutto dla Wykonawcy działającego pod nazwą:
Pracownia Geodezyjna GLOBAL-GEO,
19-300 Ełk ul. Mickiewicza 9B/9.

25 stycznia 2023

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami


Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe na "Utworzenie elektronicznej bazy operatów technicznych wchodzących w skład zasobu geodezyjnego i kartograficznego Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Mrągowie"