Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie pozyskał nowy samochód do przewozu uczniów

Przejdź do - Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie pozyskał nowy samochód do przewozu uczniów

Dzięki staraniom dyrektora ZSS i przychylności władz Powiatu Mrągowskiego samochód marki Renault Trafic w dniu 25 lutego br. stanął przed budynkiem szkoły. Auto zakupiono ze środków Powiatu Mrągowskiego i Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych w ramach: ”Programu wyrównywanie różnic między regionami III” obszar D nazwa projektu: Zakup samochodu do przewozu niepełnosprawnych uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Mrągowie”.

26 lutego 2021


Czytaj więcej o: Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie pozyskał nowy samochód do przewozu uczniów

Uchwały Rady Powiatu w Mrągowie dotyczące Zespołu Oświatowo-Sportowego „Baza” w Mrągowie

Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca DPS w 2021r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie informuje, że średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca w 2021 roku wynosi:

1) w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych w Mrągowie–4.395,97 zł.
2) w Ewangelickim Domu Opieki „ARKA” w Mikołajkach – 3.690 zł.

 

24 lutego 2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Czytaj więcej o: Średni miesięczny koszt utrzymania mieszkańca DPS w 2021r.

Kampania Społeczna COVID STOP

Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych" rozpoczęła prezentowanie form wsparcia finansowego, które można otrzymać ze względu na pandemię COVID-19.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w województwie warmińsko-mazurskim mogą skorzystać z dotacji na kapitał obrotowy.

Szczegóły akcji znajdują się na stronie internetowej fundacji: https://www.fika.org.pl/kampania-spoleczna-covid-stop/, w "Plikach do pobrania" oraz poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=87zB6ykafBM&t=3s

https://www.youtube.com/watch?v=1hdy5DoiH58

 

23 lutego 2021

Fundacja „Inicjatywa Kobiet Aktywnych”


Czytaj więcej o: Kampania Społeczna COVID STOP

OGŁOSZENIE

Wnioski na dofinansowanie kosztów nauki w semestrze letnim roku szkolnego/akademickiego 2020/2021 (Moduł II) można złożyć internetowo w systemie SOW lub w wersji papierowej w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie w nieprzekraczalnym terminie   do  31 marca 2021 roku.    

Wnioski na dofinansowanie w ramach Modułu I  można  złożyć  internetowo w systemie SOW  lub w wersji papierowej w PCPR w nieprzekraczalnym terminie do  31 sierpnia 2021 roku.

Aktualne formularze wniosków dostępne są na stronie internetowej PCPR w Mrągowie: www.pcpr.powiat.mragowo.pl, w zakładce „Aktywny Samorząd” oraz w Powiatowym Centrum ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo, pok. nr 3.

23 lutego 2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

Webinarium informacyjne "Fundusze Europejskie - środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w subregionie olsztyńskim"

loga

 

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Olsztynie organizuje bezpłatne webinarium dotyczące otwarcia własnej działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych (zarejestrowanych oraz niezarejestrowanych w UP), osób ubogich pracujących oraz pracujących, w dniu 3 marca 2021 r. w godzinach 10:00 – 10:40. Przedstawione zostaną wszystkie dostępne możliwości wsparcia z funduszy europejskich mieszkańców powiatów: bartoszyckiego, lidzbarskiego, kętrzyńskiego, mrągowskiego, nidzickiego, olsztyńskiego i szczycieńskiego.

Link do wydarzenia: https://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/7308/webinarium-informacyjne-fundusze-europejskie---srodki-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej-w-subregionie-olsztynskim

17 lutego 2021

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego


Czytaj więcej o: Webinarium informacyjne "Fundusze Europejskie - środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w subregionie olsztyńskim"

Nabór wniosków o udzielenie dotacji z budżetu powiatu na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków

Przejdź do - Nabór wniosków o udzielenie dotacji z budżetu powiatu na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków

Powiat Mrągowski ogłasza nabór wniosków na 2021 r. o udzielenie dotacji z budżetu powiatu na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków. Kwota zabezpieczona na ten cel w budżecie powiatu na 2021 r. wynosi 10.000 zł.

15 lutego 2021


Czytaj więcej o: Nabór wniosków o udzielenie dotacji z budżetu powiatu na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków

Lekcja: Enter

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza nauczycieli i kadrę zarządzającą szkół i placówek edukacyjnych z Województwa Warmińsko-Mazurskiego na cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych w ramach projektu grantowego TIK? TAK!

Projekt ten jest częścią inicjatywy Lekcja:Enter realizowanej przez Fundacje Orange w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych, wspieranej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, mającej na celu umożliwienie i ułatwienie nauczycielom wprowadzenie narzędzi cyfrowych i aktywnych metod nauczania na lekcjach.

11 lutego 2021

Departament Społeczeństwa Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego


Czytaj więcej o: Lekcja: Enter

Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie - Szkołą ze Srebrną Tarczą

Przejdź do - Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie - Szkołą ze Srebrną Tarczą

W Rankingu Techników na rok 2021 ogłoszonym przez portal edukacyjny Perspektywy, Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły zajęło 249 miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej co oznacza, że może poszczycić się znakiem jakości szkoły czyli Srebrną Tarczą. 

W rankingu wojewódzkim zajęło 8 miejsce na 44 oceniane technika.

5 lutego 2021


Czytaj więcej o: Zespół Szkół nr 2 w Mrągowie - Szkołą ze Srebrną Tarczą