Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

OGŁOSZENIE O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH

Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie, ul. Mrongowiusza 65 ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż maszyn rolniczych, będących własnością Powiatu Mrągowskiego

18 września 2018


Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE O PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ MASZYN ROLNICZYCH

XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Arkadiusz Milik: Udział w tym turnieju to szansa na odkrycie talentu! Trwają zapisy do największych takich rozgrywek w Europie

Rusza XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, będącego przepustką do marzeń o sportowej karierze dla setek tysięcy chłopców i dziewczynek z całego kraju. Tylko do 30 września na stronie turnieju nauczyciele i trenerzy mogą zgłaszać drużyny w trzech kategoriach wiekowych: do lat 8, 10 i 12. Zwycięzców poznamy – tradycyjnie już – w maju na stadionie PGE Narodowym.

Udział w tych rozgrywkach to prawdziwa szansa dla każdego dziecka na odkrycie talentu. Podczas blisko dwóch dekad do turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłoszonych zostało ponad 2 mln dzieci. Już przeszło 50 wychowanków turnieju zostało reprezentantami Polski w różnych kategoriach wiekowych. To tutaj swoje kariery zaczynali m.in. ambasador turnieju Arkadiusz Milik, a także Piotr Zieliński, Bartosz Bereszyński, Marcin Kamiński i Paulina Dudek. Rozgrywki rozpoczynają się na poziomie gmin i powiatów, by następnie podczas Finałów Wojewódzkich wyłonić drużyny, które na przełomie kwietnia i maja zagrają o Wielki Finał na PGE Narodowym oraz nagrodę główną, czyli wyjazd na mecz reprezentacji Polski.

Drużyny zgłaszać można poprzez oficjalną stronę turnieju. Wystarczy wypełnić specjalny formularz dostępny pod przyciskiem "Zgłoś drużynę". W przypadku trenerów posiadających konto na platformie Łączy Nas Piłka można tę samą czynność przeprowadzić po zalogowaniu. Trenerzy, którzy do tej pory takich kont nie posiadali, muszą je założyć

W turnieju udział wziąć mogą:

  • Szkoły podstawowe
  • Uczniowskie kluby sportowe i kluby sportowe
  • Akademie piłkarskie i inne

 

 

 

14 września 2018

Mateusz Brzeźniak


Czytaj więcej o: XIX edycja turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Zapraszamy do Powiatu Mrągowskiego

OGŁOSZENIE

UWAGA!!!!!!!!!! WAŻNE !!!!!!!!!

STUDENCI I UCZNIOWIE KORZYSTAJĄCY Z PROGRAMU „ Aktywny Samorząd”

 

11 września 2018

Magdalena Ciołkowska


Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

Zarząd Powiatu w Mrągowie ogłasza konsultacje

Zgodnie z Uchwałą Nr LV/348/2011 Rady Powiatu w Mrągowie z dnia 9 listopada 2010r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, Zarząd Powiatu w Mrągowie ogłasza konsultacje z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

 

11 września 2018

Zarząd Powiatu w Mrągowie


Czytaj więcej o: Zarząd Powiatu w Mrągowie ogłasza konsultacje

II Spotkanie Mazurów i Kuriów

"Rowop.pl - dobra strona aktywnej współpracy"

Przejdź do - "Rowop.pl - dobra strona aktywnej współpracy"

Stowarzyszenie ESWIP na zlecenie Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego realizuje zadanie publiczne pt. „Rowop.pl – dobra strona aktywnej współpracy”. Celem projektu jest wzmocnienie w naszym Regionie procesu informowania organizacji pozarządowych o odbywających się wydarzeniach, realizowanych inicjatywach, organizowanych konkursach – czyli o tym wszystkim, co ważne dla rozwoju sektora społecznego.

Bliższe informacje dostępne na stronie https://rowop.pl/

 

29 sierpnia 2018

Marek Jurzyński


Czytaj więcej o: "Rowop.pl - dobra strona aktywnej współpracy"

Nowo mianowani nauczyciele powiatowych szkół

Przejdź do - Nowo mianowani nauczyciele powiatowych szkół

Do grona nauczycieli mianowanych, zatrudnionych w szkołach podległych Powiatowi Mrągowskiemu, dołączyli kolejni, którzy w sesji letniej zdali egzamin na stopień nauczyciela mianowanego.

Wręczenie Aktów awansu zawodowego przez Starostę  Mrągowskiego Pana Antoniego Karasia miało miejsce 28 sierpnia 2018r. w Starostwie Powiatowym w Mrągowie.

29 sierpnia 2018

Jolanta Malajkat


Czytaj więcej o: Nowo mianowani nauczyciele powiatowych szkół

II Spotkanie Mazurów i Kurpiów na Ziemi Mrągowskiej

Przejdź do - II Spotkanie Mazurów i Kurpiów na Ziemi Mrągowskiej

Spotkanie konsultacyjno-informacyjne dotyczące konkursu FIO „Warmia Mazury Lokalnie III”.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży z siedzibą w Rucianem- Nidzie  serdecznie zaprasza dnia 07. 08. 2018 r. na godzinę 15.00 do siedziby Stowarzyszenia mieszczącego się w Rucianem- Nidzie, ul. Kolejowa 2B na spotkanie informacyjne dotyczące zasad przygotowania wniosków na inicjatywy oddolne, wsparcie grup samopomocowych i rozwój organizacji. Młode organizacje pozarządowe, obywatelskie grupy nieformalne i samopomocowe z terenu województwa warmińsko- mazurskiego mogą ubiegać się o mikrodotacje od 2 000 do 5000 złotych.

6 sierpnia 2018

Alina Kierod Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży


Czytaj więcej o: Spotkanie konsultacyjno-informacyjne dotyczące konkursu FIO „Warmia Mazury Lokalnie III”.