Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

27 września Światowy Dzień Turystyki

Finał 10-lecia Żeglarskiego Grand Prix Warmii i Mazur

Przejdź do - Finał 10-lecia Żeglarskiego Grand Prix Warmii i Mazur

W miniony weekend na jeziorze Czos odbył się Finał 10-lecia Żeglarskiego Grand Prix Warmii i Mazur, którego organizatorem było Mrągowskie Towarzystwo Regatowe „Czos”. Wydarzenie honorowym patronatem objęła Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala.

25 września 2023


Czytaj więcej o: Finał 10-lecia Żeglarskiego Grand Prix Warmii i Mazur

Powojenne Mrągowo na zdjęciach i we wspomnieniach

Przejdź do - Powojenne Mrągowo na zdjęciach i we wspomnieniach

Gorący letni sezon w Festiwalowym Mrągowie za nami, więc ponownie rozpoczynamy akcję zbierania powojennych zdjęć i wspomnień związanych z Mrągowem. Zachęcamy do przeszukania domowych archiwów i dostarczenia do nas materiałów. Pomoże to zachować historię naszego miasta.

25 września 2023

Referat Promocji i Rozwoju Urząd Miejski w Mrągowie


Czytaj więcej o: Powojenne Mrągowo na zdjęciach i we wspomnieniach

22 września Dzień Bez Samochodu

Dzień Bez Samochodu Dzień Bez Samochodu

22 września 2023

Wydział Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska


Czytaj więcej o: 22 września Dzień Bez Samochodu

Stanowisko w sprawie likwidacji Stacji Badawczej Instytutu Parazytologii PAN oraz związanej z nią fermy jeleniowatych

Podziękowanie

Dofinansowanie w ramach konkursu grantowego "Cyfrowy Powiat"

Podziękowanie

Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Inwestuj i rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy i nowe możliwości dla przedsiębiorców”

Przejdź do - Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Inwestuj i rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy i nowe możliwości dla przedsiębiorców”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z urzędem miejskim w Mrągowie organizuje całkowicie bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Inwestuj i rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy i nowe możliwości dla przedsiębiorców”. 

18 września 2023

Inspektor ds. obsługi inwestora, współpracy międzynarodowej i komunikacji społecznej z mieszkańcami w Referacie Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Mrągowie


Czytaj więcej o: Bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pt. „Inwestuj i rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy i nowe możliwości dla przedsiębiorców”

Zbrojna napaść ZSRR na Polskę

Przejdź do - Zbrojna napaść ZSRR na Polskę

17 września mija 84. rocznica ataku wojsk ZSRR na Polskę. W nocy z 16 na 17 września 1939 roku Armia Czerwona wtargnęła na terytorium RP, łamiąc podpisany w 1932 roku polsko-sowiecki pakt o nieagresji. Masowe represje i deportacje na Syberię, ludobójstwo, utrata Kresów Wschodnich i pozbawienie Rzeczpospolitej Polskiej niepodległości to najważniejsze konsekwencje sowieckiej okupacji.

16 września 2023


Czytaj więcej o: Zbrojna napaść ZSRR na Polskę