Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Podziękowanie

4 grudnia Barbórka - Dzień Górnika

Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego przeprowadzonego w dniu 30 listopada 2023 r. o godz. 9:00

Na podstawie § 12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r.  w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz.2213) Starosta Mrągowski podaje do publicznej wiadomości następującą informację:

1 grudnia 2023

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami


Czytaj więcej o: Informacja o wyniku I przetargu ustnego nieograniczonego przeprowadzonego w dniu 30 listopada 2023 r. o godz. 9:00

INFORMACJA

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie informuje, że od 1 grudnia 2023 rozpoczyna się nabór wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w roku 2024 finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

1 grudnia 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Czytaj więcej o: INFORMACJA

Uroczyste podziękowania podczas sesji Rady Powiatu w Mrągowie

Przejdź do - Uroczyste podziękowania podczas sesji Rady Powiatu w Mrągowie

W dniu 29 listopada 2023 r. podczas LXXIX sesji Rady Powiatu w Mrągowie Starosta Mrągowski Pani Barbara Kuźmicka-Rogala oraz Przewodniczący Rady Powiatu Pan Roman Rapkowski, w imieniu samorządu powiatu mrągowskiego złożyli podziękowania Prezesowi Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie Panu Markowi Łukiewskiemu za owocną współpracę Warmińsko-Mazurskiego ZPN z Klubem MKS Mrągowia.

30 listopada 2023


Czytaj więcej o: Uroczyste podziękowania podczas sesji Rady Powiatu w Mrągowie

30 listopada Andrzejki

KOMUNIKAT

Starosta Mrągowski ogłasza nabór zgłoszeń na członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób niepełnosprawnych Powiatu Mrągowskiego na lata 2024-2027. 

27 listopada 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie


Czytaj więcej o: KOMUNIKAT

Informacja

Starostwo Powiatowe w Mrągowie informuje, że spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. poinformowała pismem z dnia 22 listopada 2023 r. o planach uruchomienia projektu pn. „Poprawa bezpieczeństwa na skrzyżowaniach kolejowo-drogowych w tym ich przebudowa na skrzyżowania dwupoziomowe”. 

27 listopada 2023


Czytaj więcej o: Informacja

Gala jubileuszowa 70-lecia MKS Kłobuk Mikołajki

Przejdź do - Gala jubileuszowa 70-lecia MKS Kłobuk Mikołajki

W tym roku klub piłkarski MKS Kłobuk Mikołajki obchodzi swoje 70-lecie. Wyjątkowy jubileusz uczczono podczas gali, która odbyła się w ubiegły weekend w Starych Sadach.  

27 listopada 2023


Czytaj więcej o: Gala jubileuszowa 70-lecia MKS Kłobuk Mikołajki

Otwarcie Mazurskiego Centrum Bioróżnorodności i Edukacji Przyrodniczej KUMAK

Przejdź do - Otwarcie Mazurskiego Centrum Bioróżnorodności i Edukacji Przyrodniczej KUMAK

We wsi Urwitałt pod Mikołajkami w dniu 23 listopada 2023 r. otwarto Mazurskie Centrum Bioróżnorodności i Edukacji Przyrodniczej KUMAK. Od lat działała tu Stacja Terenowa Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. W celu udostępnienia jej szerszemu gronu odbiorców została przekształcona w Mazurskie Centrum Bioróżnorodności i Edukacji Przyrodniczej KUMAK. Będą się tu kształcić studenci, będą mogli przyjeżdżać także uczniowie szkół, by obserwować życie roślin, zwierząt i procesy zachodzące w przyrodzie. 

24 listopada 2023


Czytaj więcej o: Otwarcie Mazurskiego Centrum Bioróżnorodności i Edukacji Przyrodniczej KUMAK