Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

List gratulacyjny

List gratulacyjny dla Starosty Mrągowskiego Barbary Kuźmickiej-Rogala za dotychczasową pracę na rzecz partnerstwa wodnego. 


List gratulacyjny

26 maja 2023


Czytaj więcej o: List gratulacyjny

Życzenia Starosty Lidzbarskiego Jana Harhaja oraz Senator RP Małgorzaty Kopiczko z okazji Dnia Samorządu Tertytorialnego

27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego

26 maja Dzień Matki

Konferencja prasowa w sprawie budowy przyszkolnych hal sportowych

Przejdź do - Konferencja prasowa w sprawie budowy przyszkolnych hal sportowych

W związku z pozyskaniem środków na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem, w dniu 23 maja w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego oraz Wiceministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Błażeja Pobożego.

24 maja 2023


Czytaj więcej o: Konferencja prasowa w sprawie budowy przyszkolnych hal sportowych

Obchody Dnia Strażaka w powiecie mrągowskim

Przejdź do - Obchody Dnia Strażaka w powiecie mrągowskim

23 maja 2023 roku na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mrągowie odbył się uroczysty apel z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka. W uroczystościach udział wzięli zaproszeni goście: między innymi Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji Błażej Poboży i Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, przedstawiciele władz samorządowych, duchowni, a także licznie zgromadzeni funkcjonariusze i ochotnicy straży pożarnej.

23 maja 2023


Czytaj więcej o: Obchody Dnia Strażaka w powiecie mrągowskim

Dodatkowe środki na wymianę źródła ciepła

Przejdź do - Dodatkowe środki na wymianę źródła ciepła

Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, iż w tym roku również realizujemy projekt bezzwrotnych dofinansowań wspierający poprawę efektywności energetycznej. Oferujemy profesjonalne wsparcie w pozyskaniu bezzwrotnego dofinansowania na wymianę starego źródła ogrzewania na nowe źródło ciepła, które w żaden sposób nie koliduje z innymi dostępnymi programami, takimi jak rządowy program “Czyste Powietrze”.

23 maja 2023

Anna Cyma Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta EnMS Polska


Czytaj więcej o: Dodatkowe środki na wymianę źródła ciepła

Ostrzeżenie z CERT Polska

CERT Polska ostrzega przed oszustami podszywającymi się pod Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej (MRiPS). Zespół CERT Polska opublikował na swoich mediach społecznościowych ostrzeżenie:
„Uwaga, rozpoczęła się nowa kampania SMS wykorzystująca wizerunek MRiPS. Tym razem celem oszustów są Wasze dane, w tym nr karty płatniczej. Musicie je podać, by odebrać rzekome świadczenie od ZUSu. Takie wiadomości możecie zgłaszać do nas. Bądźcie ostrożni!”

22 maja 2023


Czytaj więcej o: Ostrzeżenie z CERT Polska

79. Rajd Polski z bazą w Mikołajkach

Przejdź do - 79. Rajd Polski z bazą w Mikołajkach

W ubiegły weekend na terenie Warmii i Mazur odbyła się 79. edycja Rajdu Polski, w której udział wzięli najlepsi rajdowi kierowcy z Europy. Na trzecim miejscu podium, obok uczestników z Łotwy i Nowej Zelandii, stanęli dwukrotni Mistrzowie Polski - Mikołaj Marczyk oraz Szymon Gospodarczyk.

22 maja 2023


Czytaj więcej o: 79. Rajd Polski z bazą w Mikołajkach

Gminne Obchody Dnia Strażaka oraz uroczyste jubileusze w Gizewie

Przejdź do - Gminne Obchody Dnia Strażaka oraz uroczyste jubileusze w Gizewie

20 maja br. w miejscowości Gizewo odbyły się Gminne Obchody Dnia Strażaka, połączone z uroczystymi jubileuszami: 450-lecia miejscowości oraz 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Gizewie.

W uroczystościach udział wzięli Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala oraz Wicestarosta Sławomir Prusaczyk, którzy przekazali tablicę okolicznościową z gratulacjami, a także wyrazami uznania za dotychczasowe zaangażowanie w działalność społeczną.

22 maja 2023


Czytaj więcej o: Gminne Obchody Dnia Strażaka oraz uroczyste jubileusze w Gizewie