Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Konkurs plastyczny

Przejdź do - Konkurs plastyczny

Starostwo Powiatowe w Mrągowie ogłasza konkurs plastyczny pt: „Tajemnicze pająki i owady żyjące na terenie powiatu mrągowskiego”. W konkursie mogą brać udział dzieci z przedszkoli, uczniowie szkół podstawowych i  ponadpodstawowych mających swoje siedziby na terenie powiatu mrągowskiego. 

15 kwietnia 2024

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska


Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Dotyczy zadania pn.: Opracowanie Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Mrągowskiego na lata 2024 – 2030 z perspektywą do roku 2032.

I. Zamawiający informuje, iż w odpowiedzi na zapytanie, przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz zamieszczone na stronie www.powiat.mragowo.pl, otrzymano cztery oferty:

11 kwietnia 2024

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska


Czytaj więcej o: Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Hiszpańskie staże mrągowskiej młodzieży

Przejdź do - Hiszpańskie staże mrągowskiej młodzieży

Uczniowie i uczennice oraz nauczyciele z mrągowskich szkół zawodowych po raz kolejny wyjechali na zagraniczne staże. W ramach przyznanej Akredytacji  Erasmus+ są realizowane projekty w dwóch szkołach: projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000114975 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie oraz projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000114974 w Zespole Szkół Nr 2 w Mrągowie.

9 kwietnia 2024


Czytaj więcej o: Hiszpańskie staże mrągowskiej młodzieży

Dzień otwarty oraz nabór do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Mrągowie

Przejdź do - Dzień otwarty oraz nabór do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Mrągowie

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Mrągowie zaprasza na Dzień otwarty w dniu 8 kwietnia br. od godziny 16:00, a także ogłasza nabór kandydatów do szkoły na rok szkolny 2024/2025. Dokumenty należy składać do 10 maja 2024 r. Wszelkie informacje o naborze kandydatów na uczniów dostępne są na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/psmmragowo w zakładce rekrutacja.

5 kwietnia 2024

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Mrągowie


Czytaj więcej o: Dzień otwarty oraz nabór do Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Mrągowie

Konkurs „Młodzieżowy Delegat RP do ONZ”

Przejdź do - Konkurs „Młodzieżowy Delegat RP do ONZ”

To już ostatnie dni na składanie zgłoszeń do konkursu „Młodzieżowy Delegat RP do ONZ”. Masz szansę reprezentować Polskę na światowej scenie ONZ jako Młodzieżowy Delegat RP na 79. Sesję Zgromadzenia Ogólnego w Nowym Jorku!

5 kwietnia 2024

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów


Czytaj więcej o: Konkurs „Młodzieżowy Delegat RP do ONZ”

Zapytanie ofertowe

na zamówienie publiczne o wartość nie przekraczającej 130 000 złotych (netto) i nazwie Opracowanie Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Mrągowskiego na lata 2024 – 2030 z perspektywą do roku 2032”

4 kwietnia 2024

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska


Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Przejdź do - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

W dniu 3. kwietnia br. z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Mikołajkach zorganizowany został przemarsz z okazji „Światowego Dnia Świadomości Autyzmu”. Na zaproszenie kierownictwa Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Mikołajkach w wydarzeniu udział wzięła Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala.

4 kwietnia 2024


Czytaj więcej o: Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Ogłoszenie

Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j. t. Dz. U. z 2023 r. poz.344 z późn. zm.), § 3.1 i § 6 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz.2213).

STAROSTA  MRĄGOWSKI
OGŁASZA II PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ NA WŁASNOŚĆ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ NIEZABUDOWANEJ
stanowiącej własność Skarbu Państwa:

2 kwietnia 2024

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami


Czytaj więcej o: Ogłoszenie

Nowa e-Usługa w Starostwie Powiatowym w Mrągowie

Zaświadczenie potwierdzające, czy działka jest objęta uproszczonym planem urządzania lasu można już pobrać przez internet. Jest to kolejna usługa cyfrowa, umożliwiająca załatwienie sprawy urzędowej bez konieczności przyjazdu do urzędu.

W obecnym systemie prawnym, w przypadku sprzedaży gruntu, na którym zlokalizowany jest użytek leśny objęty uproszczonym planem urządzenia lasu bądź decyzją wydaną na podstawie art. 19 ust. 3 ustawy o lasach (UPUL), Skarbowi Państwa przysługuje prawo pierwokupu.

27 marca 2024

Wydział Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska


Czytaj więcej o: Nowa e-Usługa w Starostwie Powiatowym w Mrągowie

Wicemistrzowie Szkolnej Patelni

Przejdź do - Wicemistrzowie Szkolnej Patelni

21 marca w poddziałdowskim Malinowie rozegrano XXVI edycję wojewódzkiego konkursu kulinarnego o tytuł Mistrza Szkolnej Patelni. Konkurs kulinarny o tytuł "Mistrza Szkolnej Patelni" to najstarszy i najważniejszy konkurs dla uczniów szkół gastronomicznych w województwie warmińsko-mazurskim. Udział wzięło 9 drużyn dwuosobowych reprezentujących szkoły województwa warmińsko-mazurskiego. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować danie z drobiu z wykorzystaniem produktu regionalnego.

27 marca 2024

Wioleta Olencka - Zespół Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły w Mrągowie


Czytaj więcej o: Wicemistrzowie Szkolnej Patelni