Sport

Artykuły

Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS w Piłce Noznej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Przejdź do - Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS w Piłce Noznej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

WYNIKI:

SP w Lipowcu – SP nr 1 w Mrągowie           1:3

SP w Lipowcu – ZSS w Ełku                            2:11

SP nr 1 w Mrągowie– ZSS w Ełku                  2:4

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:                                                   

I miejsce                              Zespół Szkól Sportowych w Ełku

II miejsce                             Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie

III miejsce                            Szkoła Podstawowa w Lipowcu

10 czerwca 2019


Finał Mistrzostw W-M SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt - Licealiada

Przejdź do - Finał Mistrzostw W-M SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt - Licealiada

W dniu 28 maja 2019. w Mrągowie odbył się Finał Warmińsko-Mazurskiego Związku Sportowego w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Średnich.

Tego dnia uczennice Zespołu Szkól nr 2 w Mrągowie były mało gościnne i wygrały wszystkie mecze , zostając mistrzyniami.

29 maja 2019


Czytaj więcej o: Finał Mistrzostw W-M SZS w Piłce Nożnej Dziewcząt - Licealiada

Finał w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Średnich 2019

Przejdź do -  Finał w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Średnich 2019

W dniu 24 kwietnia 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej w Mrągowie odbyły się „Mistrzostwa Województwa W-M w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych”.

W finale wzięły udział najlepsze cztery szkoły, które zostały wyłonione w cyklu rozgrywanych eliminacji powiatowych, rejonowych oraz regionalnych.

30 kwietnia 2019


Czytaj więcej o: Finał w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Średnich 2019

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej

W dniu 29.03.2019 r. w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Kopernika odbył się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Uczniowie rywalizowali o Puchar Starosty Mrągowskiego 

Do turnieju przystąpiło sześć drużyn z Powiatu Mrągowskiego: ZOS „Baza” w Mrągowie, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa w Baranowie, Szkoła Podstawowa

w Pieckach, , Szkoła Podstawowa w Mikołajkach oraz Szkoła Podstawowa w Sorkwitach.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B, system rozgrywek w grupach był „każdy z każdym”. Dwa zespoły z grupy przechodziły do półfinałów.

 

2 kwietnia 2019


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców- Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I Turniej Badmintona o Puchar Starosty Mrągowskiego

Przejdź do - I Turniej Badmintona o Puchar Starosty Mrągowskiego

W dniu 2 marca 2019 r. w hali sportowej w Mikołajkach odbył się I Turniej Badmintona
o puchar Starosty Mrągowskiego organizowany przez Pawła Jarguza.

 

6 marca 2019


Czytaj więcej o: I Turniej Badmintona o Puchar Starosty Mrągowskiego

Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 18.02.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mrągowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu

w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.

Do rywalizacji o Puchar Starosty Mrągowskiego przystąpiły cztery szkoły z naszego Powiatu.

19 lutego 2019

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu Mrągowskiego w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych

Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Przejdź do - Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS  w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

                             

WYNIKI

kategoria dziewcząt

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie – Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie       0:3

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie  3:1

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynach - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie        0:3

 

 KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

 I miejsce        Szkoła Podstawowa nr 1 w Mragowie

II miejsce        Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzynac

III miejsce       Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozłowie

                                              

18 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Rejonu V W-M SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Przejdź do - Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS  W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT  Igrzyska Młodzieży Szkolnej

                               

 

                                         WYNIKI:

 

SP nr 4 Giżycko – SP nr 3 Olecko                                 7:21

SP nr 4 Mrągowo  – SP nr 4 Giżycko                          28:6  

SP nr 4 Mrągowo – SP nr 3 Olecko                            23:10

 
    

                       KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Szkoła Podstawowa nr 4 w Mrągowie

II miejsce                              Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

III miejsce                             Szkoła Podstawowa nr 3 w Giżycku

 

 

14 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI

Przejdź do - Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS  W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT  IGRZYSKA DZIECI

                                          

 

                   Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS

                     W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

                                IGRZYSKA DZIECI

                            10.12.2018 r., Mikołajki

 

 WYNIKI:

 

SP Rozogi – SP nr 3 Olecko                                 4:12

SP Mikołajki – SP Rozogi                                     6:10

SP Mikołajki – SP nr 3 Olecko                            4:23

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

II miejsce                              Szkoła Podstawowa w Rozogach

III miejsce                             Szkoła Podstawowa w Mikołajkach

 

                   Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS

                   W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

                             IGRZYSKA DZIECI

                         10.12.2018 r., Mikołajki

 

                  WYNIKI:

 

SP Rozogi – SP nr 3 Olecko                                 4:12

SP Mikołajki – SP Rozogi                                     6:10

SP Mikołajki – SP nr 3 Olecko                            4:23

 

          KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

                                                           

I miejsce                               Szkoła Podstawowa nr 3 w Olecku

II miejsce                              Szkoła Podstawowa w Rozogach

III miejsce                             Szkoła Podstawowa w Mikołajkach

11 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Półfinału III W-M SZS W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI

Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.

04 grudnia 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.Do Turnieju o Puchar Starosty Mrągowskiego zgłosiło się osiem szkół podstawowych z Powiatu Mrągowskiego.Uczniowie walczyli o możliwość startu w rozgrywkach wyższego szczebla. Zwycięzca otrzymał nagrodę – voucher na paintball i mega piłkarzyki, ufundowaną przez firmę Quady-Mragowo.

Mistrzem została Szkoła Podstawowa nr 1 w Mrągowie, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Pieckach  natomiast trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Mikołajkach.

7 grudnia 2018

Paweł Romaniuk


Czytaj więcej o: Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców – Igrzyska Dzieci.