Erasmus+

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Autor: Marek Szmigiel

Artykuły

Zapytanie ofertowe na usługę z zakresu rezerwacji zakupu i dostawy do Zamawiającego biletów lotniczych

Samodzielny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Placówek Oświatowych w Mrągowie w ramach realizacji projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” z Programu Erasmus+, ogłasza w formie zapytania ofertowego zamówienie na usługę z zakresu rezerwacji, zakupu i dostawy do Zamawiającego biletów lotniczych do Portugalii dla 6 nauczycieli.

8 marca 2018

Dyrektor SZEAPO w Mrągowie


Zagraniczne staże dla nauczycieli mrągowskich szkół zawodowych.

W ramach realizacji projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” z Programu Erasmus+, rozpoczyna się rekrutacja dla nauczycieli mrągowskich szkół: Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu Szkół Nr 2 na dwutygodniowe staże zawodowe w Hiszpanii. Będzie to trzecia grupa 6 nauczycieli, którzy wyjadą na zagraniczne staże. Zainteresowani nauczyciele mogą składać stosowne formularze do 27 października br.

 

18 października 2017

Marek Szmigiel


Mrągowska młodzież spotyka się z ambasadorem

Przejdź do - Mrągowska młodzież spotyka się z ambasadorem

Przebywających w ramach Programu Erasmus+, na stażach zawodowych w Portugalii, uczniów i uczennic Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie, spotkała nie lada niespodzianka.

9 marca 2017

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Mrągowska młodzież spotyka się z ambasadorem

Kolejna grupa mrągowskiej młodzieży na stażach w Hiszpanii

Przejdź do - Kolejna grupa mrągowskiej młodzieży na stażach w Hiszpanii

W minioną sobotę, 25 lutego, pożegnaliśmy grupę uczennic Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie, która to, wyleciała na zagraniczne staże w powiatowym projekcie "Staż zawodowy szansą na dobry start" w ramach Programu Erasmus+.

28 lutego 2017

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Kolejna grupa mrągowskiej młodzieży na stażach w Hiszpanii

Technicy wyjechali na staże do Portugalii

Przejdź do - Technicy wyjechali na staże do Portugalii

W sobotę kolejna grupa uczennic i uczniów mrągowskich szkół zawodowych wyjechała na staże zawodowe do Portugalii. Są to kolejne staże w Powiatowym projekcie „Staż zawodowy szansą na dobry start” w ramach Programu Erasmus+.

21 lutego 2017

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Technicy wyjechali na staże do Portugalii

Uczniowie III klasy Technik Hotelarstwa Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie

Przejdź do - Uczniowie III klasy Technik Hotelarstwa Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie

Rozpoczynamy nabór do projektu "Staż zawodowy szansą na dobry start". Udział w projekcie to niepowtarzalna szansa na odbycie w lutym/marcu 2017r. bezpłatnego 4-tygodniowego stażu zawodowego w Granadzie (Hiszpania) co pozwoli na podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz da możliwość zapoznania się z zagranicznym modelem pracy w branży hotelarskiej. Staż pozwoli także na doskonalenie języka angielskiego.

16 listopada 2016


Czytaj więcej o: Uczniowie III klasy Technik Hotelarstwa Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie

Kolejny udany staż naszych uczniów

Przejdź do - Kolejny udany staż naszych uczniów

Uczennice i uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych, którzy w maju, w ramach programu Erasmus+ odbywali staże w hiszpańskiej Granadzie, podsumowali swój pobyt. W poniedziałek 13 czerwca w murach Zespołu Szkół Zawodowych, uczestnicy wyjazdu spotkali się z rodzicami, opiekunami wyjazdu i przedstawicielami mrągowskiego starostwa, które koordynuje projekt.

15 czerwca 2016

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Kolejny udany staż naszych uczniów

Kolejne staże w Erasmusie

Przejdź do - Kolejne staże w Erasmusie

W środę 1 czerwca br. kolejna grupa uczniów udała się na 4-tygodniowe staże zagraniczne w powiatowym projekcie „Staż zawodowy szansą na dobry start” w ramach Programu Erasmus+. Tym razem do miejscowości Apulia w Portugalii udała się grupa 8 techników logistyków z Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie.

3 czerwca 2016

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Kolejne staże w Erasmusie

Relacja mrągowskiej młodzieży z pobytu na praktykach w Hiszpanii w ramach programu ERASMUS+

Przejdź do - Relacja mrągowskiej młodzieży z pobytu na praktykach w Hiszpanii w ramach programu ERASMUS+

Minęły już dwa tygodnie naszego pobytu na praktykach w Hiszpanii w ramach programu ERASMUS PLUS. Na dobre zadomowiliśmy się w wyznaczonych nam na praktyki restauracjach. Uczymy się przygotowywać wiele różnych potraw z tradycyjnej kuchni hiszpańskiej. Mamy okazję oglądać i degustować miejscowe produkty i specjały takie jak: owoce morza, ryby, egzotyczne warzywa i owoce.

18 maja 2016


Czytaj więcej o: Relacja mrągowskiej młodzieży z pobytu na praktykach w Hiszpanii w ramach programu ERASMUS+

Mrągowska młodzież na kolejnych stażach zagranicznych

Przejdź do - Mrągowska młodzież na kolejnych stażach zagranicznych

Dzięki pozyskanym przez Starostwo Powiatowe w Mrągowie środkom finansowym na realizację następnego projektu w ramach programu Erasmus+, kolejne grupy uczniów i uczennic z mrągowskich szkół zawodowych odbędą staże zagraniczne. Nowy projekt: „Staż zawodowy szansą na dobry start”, poza bezpłatną nauką języka angielskiego, przewiduje staże w Hiszpanii i Portugalii.

6 maja 2016

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Mrągowska młodzież na kolejnych stażach zagranicznych