Nauczyciele też się uczą

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Autor: Marek Szmigiel

Artykuły

Rekrutacja nauczycieli do wyjazdu na staże

Przejdź do - Rekrutacja nauczycieli do wyjazdu na staże

W ramach realizacji projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” z Programu Erasmus+, rozpoczyna się rekrutacja dla nauczycieli mrągowskich szkół: Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu szkół Nr 2 na dwutygodniowe staże zawodowe w Portugali. Będzie to czwarta grupa 6 nauczycieli, którzy wyjadą na zagraniczne staże. Zainteresowani nauczyciele mogą składać stosowne formularze do 2 marca 2018r.
 
 
 

22 lutego 2018

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Rekrutacja nauczycieli do wyjazdu na staże

Zapytanie ofertowe

Samodzielny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Placówek Oświatowych w Mrągowie w ramach realizacji projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” z Programu Erasmus+

6 listopada 2017

Dyrektor SZEAPO w Mrągowie


Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe

Zagraniczne staże dla kolejnych nauczycieli

W ramach realizacji projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” z Programu Erasmus+, rozpoczyna się rekrutacja dla nauczycieli mrągowskich szkół: Zespołu Szkół Zawodowych i Zespołu szkół Nr 2 na dwutygodniowe staże zawodowe w Portugali. Będzie to druga grupa 6 nauczycieli, którzy wyjadą na zagraniczne staże. Zainteresowani nauczyciele mogą składać stosowne formularze do 17 marca br.

10 marca 2017

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Zagraniczne staże dla kolejnych nauczycieli

Podsumowanie zagranicznych staży I grupy nauczycieli

Pierwsza grupa nauczyciel z mrągowskich szkół zawodowych zakończyła swoje zagraniczne staże w hiszpańskiej Granadzie w ramach projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim” z Programu Erasmus+ . W załączonym Sprawozdaniu podzielili się zdobytym doświadczeniem oraz swoimi wrażeniami z tego bardzo ciekawego pobytu.

10 marca 2017

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Podsumowanie zagranicznych staży I grupy nauczycieli

Nauczyciele na zagranicznych stażach

Przejdź do - Nauczyciele na zagranicznych stażach

W ramach Programu Erasmus+ na zagraniczne staże nie wyjeżdżają tylko uczniowie, ale również i nauczyciele z mrągowskich szkół zawodowych. W ramach realizacji projektu „Nauczyciele też się uczą! – kształcenie zawodowe na przykładzie hiszpańskim i portugalskim”, pierwsza grupa nauczycieli przebywa obecnie na 2-tygodniowych stażach w hiszpańskiej Granadzie. 

1 lutego 2017

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Nauczyciele na zagranicznych stażach

Erasmus+ - Tym razem dla nauczycieli

Uczniowie mrągowskich szkół zawodowych od 2014 r. wyjeżdżają na zagraniczne staże zawodowe. Kolejne grupy uczestniczą już w drugiej edycji Programu Erasmus+ "Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego". W tym roku Starostwo Powiatowe postanowiło złożyć do Programu Erasmus+ wniosek o dofinansowanie staży zawodowych, tym razem dla nauczycieli. Objąć wsparciem mogliśmy nauczycieli przedmiotów zawodowych i nauczycieli języka angielskiego zawodowego.

31 października 2016

Marek Szmigiel


Czytaj więcej o: Erasmus+ - Tym razem dla nauczycieli