Puchar Prezydenta Sopotu w windsurfingu- sukcesy uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego! Troje zawodników na podium!

10 czerwca 2019

W miniony weekend, w Sopocie, odbyły się regaty o Puchar Prezydenta Sopotu. Mrągowską "Bazę" reprezentowało dziewięcioro zawodników w klasach Techno 293 i RSX- podopiecznych trenera Tomasza Stefańskiego. Regaty te były również pierwszą eliminacja do Mistrzostw Europy w klasie Techno, które odbędą się w Izraelu oraz eliminacją do Mistrzostw Polski w sprincie.

Troje zawodników stanęło na podium regat:

Nadia Kulik zwyciężyła w klasie Techno 7,8 dziewcząt, jednocześnie wygrywając pierwszą eliminację do mistrzostw Europy.

Michał Lis stanął na drugim stopniu podium w Klasie Techno 7,8 Chłopców. W klasie RSX- 3 miejsce zajął Dawid Litwinek.