Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Dni Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Przejdź do - Dni Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Dzisiaj w ZSZ w Mrągowie odbyło się spotkanie władz powiatu, dyrekcji, nauczycieli i uczniów Szkoły oraz lokalnych przedsiębiorców z gimnazjalistami, którzy decydują o swojej dalszej drodze edukacji. Bogato przygotowany program spotkania w ramach Dni Otwartych Szkoły pozwoli sprecyzować przyszłe wybory kształcenia.

24 kwietnia 2017

Jolanta Puchalska-Olszewska


Czytaj więcej o: Dni Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych w Mrągowie

Zaproszenie na odczyt - 50 lat Reformacji

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Sorkwitach i stowarzyszenie Freunde Masurens e.v. wspólnie z Referatem Kultury przy Muzeum Prus Wschodnich w Lȕneburgu mają zaszczyt zaprosić na odczyt prof. dra Janusza Małłka - 500 lat Reformacji. Wykład odbędzie się 21 kwietnia 2017r. o godzinie 17:00 w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Sorkwitach. Po odczycie w Domu Młodzieży podczas poczęstunku będzie można porozmawiać na temat sytuacji kościoła wczoraj i dziś.

Patronat nad projektem objął Starosta Mrągowski Antoni Karaś.

 

19 kwietnia 2017


Czytaj więcej o: Zaproszenie na odczyt - 50 lat Reformacji

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok w ramach podstawowej działalności dokonuje przebudowy, rozbudowy i modernizacji stacji i linii, wchodzących w skład sieci elektromagnetycznej. Z uwagi na prace remontowo-eksploatacyjne wymagane jest wyłączenie pewnych elementów sieci i w związku z tym wstrzymanie na jakiś czas dostaw energii elektrycznej dla Odbiorców na danym terenie. O planowanych przerwach PGE Dystrybucja S.A. będzie na bieżąco informowało na swojej stronie - http://www.pgedystrybucja.pl/dystrybucja/dla-klienta/informacje-o-wylaczeniach - aktualizacja informacji nastpuje co tydzień - we wtorek. Zapraszamy do monitorowania ewentualnych zmian w dostawach energii elektrycznej.

18 kwietnia 2017

Jarosław Dzięgielewski - Dyrektor Generalny Oddziału PGE Dystrybucja S.A. Białystok


Czytaj więcej o: PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok

KOMUNIKAT

Przejdź do - KOMUNIKAT

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 23 - 27 kwietnia 2017 r. przeprowadzone będzie szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

18 kwietnia 2017

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Lekarz Weterynarii


Czytaj więcej o: KOMUNIKAT

Spotkanie Wielkanocne w Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Elf

Przejdź do - Spotkanie Wielkanocne w Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Elf

Uczestnicy przygotowali inscenizację świąteczną nt. „Zwyczajów wielkanocnych.” Przy pięknie udekorowanym i zastawionym potrawami świątecznymi stale uczestnicy, opiekunowie, rodzice i goście wspólnie spędzili przedświąteczny czas.

18 kwietnia 2017

Jolanta Puchalska-Olszewska


Czytaj więcej o: Spotkanie Wielkanocne w Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Elf

Łączy nas pamięć! – Akcja Żonkile

Przejdź do - Łączy nas pamięć! – Akcja Żonkile

W Powiecie Mrągowskim pamięć Powstańców Getta Warszawskiego będą obchodzić uczniowie Zespołu Szkół w Pieckach, Zespołu Szkół Nr 2 w Mrągowie oraz Urząd Starostwa Powiatowego. Zapraszamy mieszkańców do Urzędu po symbolicznego, papierowego żonkila.

14 kwietnia 2017

Magdalena Lewkowicz - Wicestarosta


Czytaj więcej o: Łączy nas pamięć! – Akcja Żonkile

Happening dla autyzmu

Przejdź do - Happening dla autyzmu

30.03.2017 r. przed Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbył się happening z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie.

14 kwietnia 2017

Mirosława Bogucka – koordynator, terapeuta autyzmu w Zespole Szkół Specjalnych w Mrągowie.


Czytaj więcej o: Happening dla autyzmu