Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Ty też możesz zostać SuperBohaterem! Dołącz do ROGATKA podczas pikniku rodzinnego w Mikołajkach.

Przejdź do - Ty też możesz zostać SuperBohaterem! Dołącz do ROGATKA podczas pikniku rodzinnego w Mikołajkach.

Już w sobotę 13 sierpnia o godz. 15.30 na terenie Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach pojawi się bohater Kampanii Kolejowe ABC II – sympatyczny nosorożec Rogatek. Wszystkich spragnionych dobrej zabawy Urząd Transportu Kolejowego zaprasza na trzeci wakacyjny piknik rodzinny. 

10 sierpnia 2022

Urząd Transportu Kolejowego


Czytaj więcej o: Ty też możesz zostać SuperBohaterem! Dołącz do ROGATKA podczas pikniku rodzinnego w Mikołajkach.

Konkurs Godni Naśladowania

Przejdź do - Konkurs Godni Naśladowania

Organizacja, Pozarządowiec, Samorząd i Przedsiębiorca – to kategorie w konkursie „Godni Naśladowania”. Już można zgłaszać do 19. edycji konkursu osoby, organizacje i instytucje, które wyróżnia szczególna działalność na rzecz innych i troska o dobro wspólne.

10 sierpnia 2022

Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego


Czytaj więcej o: Konkurs Godni Naśladowania

Kapitalna wygrana kajakarskiej czwórki kobiet

W miniony weekend dwie Mrągowianki Anna Puławska i Dominika Putto wraz z Karoliną Nają oraz Adrianną Kąkol zdobyły złoty medal w wyścigu K4 na 500 metrów, podczas Mistrzostw Świata 2022 ICF Canoe Sprint World Championships w Kanadzie.
Mistrzynie świata uplasowały się na pierwszym miejscu z czasem 1:30.70, wyprzedzając drugie Australijki o długość łodzi.

8 sierpnia 2022


Czytaj więcej o: Kapitalna wygrana kajakarskiej czwórki kobiet

Wystawa zabytkowych motocykli w Mrągowie

Piknik Country kojarzy nam się z muzyką, cowboyami i zabytkowymi maszynami. Te, od kilku dni, mogliśmy zaobserwować na mrągowskich ulicach. Festiwalowi, kolejny rok z rzędu, towarzyszyło wydarzenie motocyklowe, w którym, na zaproszenie członków Stowarzyszenia Miłośników Motocykli Zabytkowych Kruk, uczestniczyła Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala.

1 sierpnia 2022


Czytaj więcej o: Wystawa zabytkowych motocykli w Mrągowie

Unijne dofinansowanie dla naszego województwa

29 lipca 2022 roku odbyło się uroczyste podpisanie Kontraktu Programowego pomiędzy Ministrem Funduszy i Polityki Regionalnej Panem Grzegorzem Purdą a Zarządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marszałkiem Gustawem Markiem Brzeziną oraz Wicemarszałkiem Marcinem Kuchcińskim.
W tym ważnym dla Warmii i Mazur wydarzeniu uczestniczyli Starosta Mrągowski Barbara Kuźmicka-Rogala, Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki, parlamentarzyści oraz samorządowcy.

1 sierpnia 2022


Czytaj więcej o: Unijne dofinansowanie dla naszego województwa

OGŁOSZENIE

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego poszukuje kandydatów na stanowisko Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Mrągowie.

Powołanie na stanowisko odbędzie się w trybie art. 86 ustawy Prawo Budowlane, spośród co najmniej trzech kandydatów wskazanych przez Warmińsko-Mazurskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

29 lipca 2022

Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowalnego


Czytaj więcej o: OGŁOSZENIE

Zapytanie ofertowe na "Budowa pomostu rekreacyjnego oraz małej infrastruktury turystycznej w miejscowości Kozłowo” w zakresie budowy pomostu i altany nad jez. Babięty Małe w Kozłowie

  1. Starostwo Powiatowe w Mrągowie informuje, że w dniach 14.06 – 07.07.2022 r. została przeprowadzona procedura rozeznania rynku celem udzielenia zamówienia publicznego o wartości poniżej 130 0000 zł netto o nazwie: „Budowa pomostu rekreacyjnego oraz małej infrastruktury turystycznej w miejscowości Kozłowo” w zakresie budowy pomostu i altany nad jez. Babięty Małe w Kozłowie.

  2. W wyniku rozeznania rynku, dnia 29 lipca 2022 r., zostało udzielone zamówienie publiczne w formie Umowyo wartości 61.800 zł brutto Wykonawcy Panu Kamilowi Gołasiowi, prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą

    KAMIL GOŁAŚ USŁUGI STOLARSKO-BUDOWLANE
    Wojnwo 17d,
    12-220 Ruciane-Nida

29 lipca 2022


Czytaj więcej o: Zapytanie ofertowe na "Budowa pomostu rekreacyjnego oraz małej infrastruktury turystycznej w miejscowości Kozłowo” w zakresie budowy pomostu i altany nad jez. Babięty Małe w Kozłowie

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu

Załącznik do Uchwały nr 213/1524/2022 Zarządu Powiatu w Mrągowie z dnia 27.07.2022 r. w sprawie ogłoszenia do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu - obręb Rybno Gmina Sorkwity

28 lipca 2022

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami


Czytaj więcej o: Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej

Załącznik do Uchwały nr 213/1515/2022 Zarządu Powiatu w Mrągowie z dnia 27.07.2022 r. w sprawie ogłoszenia do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej - obręb 4 miasto Mrągowo

28 lipca 2022

Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami


Czytaj więcej o: Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej

Mrągowski policjant zwycięzcą ekstremalnego maratonu „Hardman”

Przejdź do - Mrągowski policjant zwycięzcą ekstremalnego maratonu „Hardman”

W dniu 28 lipca br. na zaproszenie Starosty Mrągowskiego, gabinet odwiedził mł. asp. Rafał Syczew wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Mrągowie. Celem spotkania było złożenie na ręce funkcjonariusza serdecznych gratulacji za znakomite osiągnięcia sportowe.

27 lipca 2022


Czytaj więcej o: Mrągowski policjant zwycięzcą ekstremalnego maratonu „Hardman”