Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

24 lipca 2021 r. Święto Policji

Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca

Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu

Z powodu zmiany przepisów, które uniemożliwiają składanie wniosków o dowód osobisty przez Internet, to właściwy czas, by skorzystać z akcji “Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu - złóż wniosek przed zmianą przepisów!”, przygotowanej przez serwisy PhotoAiD.com i Passport-Photo.Online pod patronatem Centrum Rządowego GovTech. Akcja ma na celu ułatwienie przygotowanie zdjęcia zgodnego z wymogami zdjęć do dowodu osobistego.

kreator zdjęć

20 lipca 2021


Czytaj więcej o: Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu

ZARZĄD POWIATU W MRĄGOWIE OGŁASZA NABÓR NA KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE - Dyrektora Mrągowskiego Ośrodka Sportowego „Baza” w Mrągowie.

Rada Powiatu w Mrągowie w dniu 7 lipca 2021 r. podjęła uchwałę w sprawie  utworzenia powiatowej jednostki organizacyjnej pod nazwą Mrągowski Ośrodek Sportowy „Baza” w Mrągowie przy ul. Nadbrzeżnej 4.

Nowa jednostka rozpocznie działalność od 1 września 2021 r. W związku z powyższym Zarząd Powiatu w Mrągowie ogłosił konkurs na stanowisko Dyrektora Mrągowskiego Ośrodka Sportowego "Baza" w Mrągowie.

20 lipca 2021


Czytaj więcej o: ZARZĄD POWIATU W MRĄGOWIE OGŁASZA NABÓR NA KIEROWNICZE STANOWISKO URZĘDNICZE - Dyrektora Mrągowskiego Ośrodka Sportowego „Baza” w Mrągowie.

Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

Przejdź do - Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

z dnia 12 lipca 2021 r. o przeprowadzeniu kwalifikacji wojskowej w 2021 r.

 

14 lipca 2021


Czytaj więcej o: Obwieszczenie Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

Festiwal 12 Godzin Serce Mazur

plakat

13 lipca 2021

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020


Czytaj więcej o: Festiwal 12 Godzin Serce Mazur

Rekrutacja na webinaria dotyczące projektu ustawy o sprawozdawczości organizacji pozarządowych

Fundacja trzeci.org, Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Zespół do spraw Sprawozdawczości w Organizacjach Pozarządowych RDPP oraz Zespół OFOP „Proste prawo dla NGO” zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnych webinariach poświęconych rządowemu projektowi ustawy o sprawozdawczości organizacji pozarządowych

Webinaria służą wspólnemu zapoznaniu się z projektem ustawy w kontekście obecnych obowiązków sprawozdawczych i kontrolnych, przedyskutowaniu najważniejszych proponowanych w ustawie rozwiązań oraz zebraniu uwag.

Odbywać się będą z wykorzystaniem platformy Zoom (link do spotkania zostanie wysłany na podany w trakcie rekrutacji adres e-mail).

https://proste.ngo/rekrutacja-na-webinaria-dotyczace-projektu-ustawy-o-sprawozdawczosci-organizacji-pozarzadowych

9 lipca 2021


Czytaj więcej o: Rekrutacja na webinaria dotyczące projektu ustawy o sprawozdawczości organizacji pozarządowych

Konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość"

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła XIII edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość".

Celem konkursu jest promocja polskiego rolnictwa, problematyki związanej z obszarami wiejskimi, dziedzictwa kulturowego oraz wzbogacenie publicznej debaty na temat polskiej wsi.

Zwycięzca w każdej z kategorii otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych. Nagrodzone prace będą mogły być wydane w postaci książkowej w Wydawnictwie Naukowym Scholar.

Termin nadsyłania prac mija 31 lipca 2021 r.

8 lipca 2021

Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa


Czytaj więcej o: Konkurs „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość"

UWAGA

Informujemy o zaistniałym utrudnieniu w dostępie do Urzędu dla osób z niepełnosprawnością ruchową - z powodu awarii została wyłączona platforma dźwigowa (zainstalowana po stronie Urzędu Miasta).

W związku z powyższym, do odwołania, prosimy o uzgadnianie terminu wizyty w Urzędzie za pośrednictwem narzędzi współczesnej komunikacji, w szczególności poprzez: pocztę elektroniczną na adres e-mail: starostwo@powiat.mragowo.pl, elektroniczną skrzynkę podawczą znajdującą się na platformie e-PUAP lub faksem na nr 89 741 72 75. Zgłoszenie zostanie przekazane do merytorycznego pracownika, który skontaktuje się za pomocą wybranego sposobu komunikacji (telefon, SMS, mail, faks) w celu potwierdzenia miejsca i terminu wizyty. Możliwe jest również umówienie spotkania poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny z pracownikiem właściwego Wydziału (godziny pracy Urzędu oraz wykaz aktualnych telefonów kontaktowych znajdują się na stronie BIP Starostwa Powiatowego w Mrągowie)  Telefony w Urzędzie - https://www.bip.powiat.mragowo.pl/p,28,telefony-w-urzedzie.

Za utrudnienia przepraszamy.

7 lipca 2021


Czytaj więcej o: UWAGA

W kręgu ogniska domowego na Warmii i Mazurach. Osoby, przedmioty, relacje na warmińsko-mazurskiej wsi XX wieku. Opowiadania wybrane