Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

"Piąta ćwiartka na talerzu - przez żołądek do serca"

Przejdź do - "Piąta ćwiartka na talerzu - przez żołądek do serca"

19 marca w Zespole Szkół nr 2 w Mrągowie odbył się 24. konkurs kulinarny, w którym uczestniczyło 11 zespołów z naszego województwa i jedna drużyna z obwodu kaliningradzkiego. Celem konkursu jest kultywowanie, propagowanie i pogłębianie wiedzy i tradycji kulinarnej, popularyzacja potraw kuchni lokalnej doskonalenie umiejętności kulinarnych, rozbudzanie inicjatywy, pomysłowość i kreatywności uczniów, kształcących się w zawodach związanych z gastronomią oraz promocja Zespołu Szkół nr 2 im. W. Jagiełły w Mrągowie.

22 marca 2019


Czytaj więcej o: "Piąta ćwiartka na talerzu - przez żołądek do serca"

Informacja dla przedsiębiorców

Przejdź do - Informacja dla przedsiębiorców

W odpowiedzi na liczne wnioski, w celu usprawnienia obsługi osób wykorzystujących pojazdy do działalności gospodarczej jedno stanowisko zostało przeznaczone do obsługi tych spraw.

W sytuacji gdy sprawa dotyczy pojazdu wykorzystywanego do działalności gospodarczej należy na biletomacie wybrać kolejkę „POJAZDY”,
a następnie: „P – PRZEDSIĘBIORCY”.

 

22 marca 2019


Czytaj więcej o: Informacja dla przedsiębiorców

„Wspieram region”

Przejdź do - „Wspieram region”

Celem akcji jest zachęcenie mieszkańców regionu do przekazania 1% podatku organizacjom pożytku publicznego (OPP) z województwa warmińsko-mazurskiego. W tym roku ponownie wspierają nas znane i łubiane osobistości z Warmii i Mazur. Wśród Honorowych Ambasadorów akcji znaleźli się: Krzysztof Hołowczyc - kierowca rajdowy, Wojciech Malajkat - aktor teatralny i telewizyjny oraz profesor zwyczajny Akademii Teatralnej w Warszawie, Henryka Bochniarz - prezydent Konfederacji Lewiatan, Iwona Pavlović - wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim oraz sędzia w międzynarodowych konkursach tanecznych, Andrzej i Paweł Matraccy - mistrzowie fryzjerstwa, Krzysztof Bubik - kierowca rajdowy, Drużyna Indykpol AZS Olsztyn, Paweł Burczyk - aktor filmowy i prezenter telewizyjny, a także gwiazdy muzyki - zespół Enej i Norbi

20 marca 2019


Czytaj więcej o: „Wspieram region”

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na pobór

Termin - 17 kwietnia 2019 r.

Godziny - 8.30-12.00

Miejsce - Bursa Międzyszkolna, ul. Mrongowiusza 65/b, 11-700 Mrągowo.

20 marca 2019


Czytaj więcej o: Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na pobór

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na pobór.

Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza na pobór.

XI Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno–Językowy

Przejdź do - XI Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno–Językowy

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie zorganizowało XI Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno–Językowy kategoria „mięso + dodatek skrobiowy + warzywa/owoce”. Konkurs uroczyście rozpoczął Pan Mirosław Moczydłowski – Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mrągowie.

18 marca 2019


Czytaj więcej o: XI Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczno–Językowy

"NASI WSPANIALI WOLONTARIUSZE"

Przejdź do - "NASI  WSPANIALI  WOLONTARIUSZE"

„Ośmiu Wspaniałych” wolontariuszy szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Mrągowski zostało Laureatami Samorządowego Konkursu Nastolatków.

Eliminacje powiatowe do ogólnopolskiej XXV edycji zorganizował w dniu 11 marca Wydział Oświaty Starostwa. Konkurs, mający na celu upowszechnianie idei wolontariatu wśród młodzieży, promuje młodych ludzi, wrażliwych na potrzeby człowieka słabszego.

Eliminacje powiatowe są okazją do wyróżnienia przez władze samorządowe wyjątkowych uczniów oraz nauczycieli motywujących swoich wychowanków do podejmowania prospołecznych wyzwań.

13 marca 2019

Jolanta Malajkat


Czytaj więcej o: "NASI WSPANIALI WOLONTARIUSZE"

TARGI EDUKACJI I PRACY POWIATU MRĄGOWSKIEGO

Przejdź do - TARGI EDUKACJI I PRACY POWIATU MRĄGOWSKIEGO

Kilkudziesięciu wystawców, setki uczniów oraz wielu zaproszonych gości (posłowie, władze wojewódzkie, powiatowe, miejskie, gminne) uczestniczyło w Targach Edukacji i Pracy Powiatu Mrągowskiego.

Targi, pod patronatem Starosty Mrągowskiego, po raz drugi zorganizowane przez Wydział Oświaty Starostwa Powiatowego w Mrągowie i Powiatowy Urząd Pracy odbyły się w dniu 7 marca 2019 r. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Mrągowie.

13 marca 2019

Jolanta Malajkat


Czytaj więcej o: TARGI EDUKACJI I PRACY POWIATU MRĄGOWSKIEGO

Urząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Przejdź do - Urząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Informacja o przyjęciu dokumentu wymagającego udziału społeczeństwa i o możliwościach zapoznania się z jego treścią.

 

8 marca 2019


Czytaj więcej o: Urząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego