Mazurska Noc Kabaretowa i Mazurska Noc Rozrywki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
3 czerwca 2022

Już czujemy powiew świetnej zabawy! Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie, gdzie wspólnie będziemy tańczyć i śmiać się aż do północy podczas Mazurskiej Nocy Rozrywki - 8 lipca oraz Mazurskiej Nocy Kabaretowej - 9 lipca.  start o 19:30. Lato zapowiada się wyjątkowo gorąco – Stowarzyszenie PAKA oraz TV Puls szykują dwa dni wyśmienitej rozrywki w Mrągowie! To nam się naprawdę należało! Zasłużyliśmy na wielką zabawę i odpoczynek w rytmie największych hitów muzycznych. A najlepsi artyści kabaretowi zaprezentują swoje premierowe skecze – które jak zwykle rozbawią całą Polskę!

Będzie się działo, ponieważ w tym roku organizatorzy przygotowali coś wyjątkowego – piątkowy wieczór parodii, czyli Mazurską Noc Rozrywki – absolutną nowość, która poprzedzi Mazurską Noc Kabaretową.

Zaśpiewają dla Was Kayah i Nick Sincler, którzy porwą publiczność do zabawy w rytmie hitów „Ramię w ramię”, „Po co”, „Na językach”,  Daria  rozgrzeje  przebojem „Paranoia” oraz wykona równie taneczne nowości.  Usłyszymy również niesamowite letnie kawałki w towarzystwie parodii ulubionych hitów, jak parodia „Janusz w Zakopanem”.

Ale ten wieczór to również premierowe skecze, scenki i monologi w wykonaniu takich gwiazd sceny kabaretowej jak: Paranienormalni, Zdolni i Skromni, Kabaret Chyba, Andrzej Kozłowski, Pan Li, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Czwarta Fala.

Przez zawiłości znakomitych pomysłów i szaleńczej zabawy przeprowadzą nas Katarzyna Bujakiewicz i Piotr Gumulec.

O oprawę muzyczną zadbają The Jobers, a wyreżyseruje całość Szymon Łosiewicz.

Adrenaliny dostarczy TV PULS, która wyemituje program na żywo.

W sobotę 9 lipca wracamy! Do aktywnego, radosnego życia! Do kontaktu ze światem i ludźmi! A skoro tak, to wraca także Mazurska Noc Kabaretowa, jedyna, niepowtarzalna, od 23 lat związana z Mazurami, śmiechem i dobrym kabaretem. Zawsze aktualna, a zatem w tym roku FIT – EKO – BIO!

Nie bez znaczenia jest fakt, że wystąpią ci, którzy mają nie tylko niezbędny zmysł humoru i umiejętność rozbawiania największych ponuraków, ale również osiągnięcia sportowe i sukcesy w tak zwanym zdrowym życiu. Zobaczycie kabarety: „Ani Mru Mru” z Marcinem Wójcikiem – absolwentem AWF-u, „Czesuaf” z ultimaratończykiem Tomkiem Nowaczykiem, „Chyba” z fizjoterapeutą Kubą Krzakiem, „Paranienormalnych” z triathlonistą Robertem Motyką, „Jurki” z Marylką Litwin - "czempionką" w wielu dziedzinach. I prosto ze studia fitness: Klaudię Halejcio Katarzynę Bujakiewicz, Łukasza Żaka, Andrzeja Kozłowskiego i Grupę Fair Play Crew, którzy zaproponują specjalny spersonalizowany trening dla każdego widza w amfiteatrze i przed telewizorami.
Przez różne diety cud, zero waste oraz wolne od glutenu i laktozy żarty poprowadzi Was niezwykły duet: Marcin Wójcik i Piotr Gomulec.

Oprawę muzyczną na najwyższym poziomie jak zwykle zapewni w 100% bio zespół The Jobers, a wyreżyseruje ekologicznie  Beata Harasimowicz.

Naturalną realizację telewizyjną zapewni TV PULS.

Nie segregujesz, nie odchudzasz się, jesz niezdrowo, nie uprawiasz sportu, masz za dużo rzeczy? Nie szkodzi! Dla Ciebie też jest miejsce na Mazurskiej Nocy Kabaretowej, bo śmiech łączy ludzi o bardzo różnych poglądach i stylach życia. Warto się o tym przekonać.

Będzie się działo! Bądźcie z nami!

Autor: Julia Kozłowska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Mazurska Noc Kabaretowa

    Mazurska Noc Kabaretowa

  • Powiększ zdjęcie Mazurska Noc Rozrywki

    Mazurska Noc Rozrywki