Zaproszenie na konferencję

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 listopada 2021

Zaproszenie dla przedstawicieli samorządów gmin i powiatów w województwie warmińsko-mazurskim, a także fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów obywatelskich do udziału w konferencji dotyczącej roli organizacji pozarządowych we wdrażaniu gospodarki o obiegu zamkniętym. Spotkanie odbędzie się 30 listopada 2021 r. w godz. 10.00-14.00 w Olsztynie, ul. Kotańskiego 1 (Kuźnia Społeczna).

Spotkanie to jest równie ważne dla organizacji pozarządowych jak i dla samorządów lokalnych, z którymi współpraca w zakresie wdrażania koncepcji GOZ będzie nieodzownym warunkiem sukcesu.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji stacjonarnej powinny się zgłosić za pomocą formularza https://forms.gle/soeE632HmgCCWEYw6

Formularz będzie aktywny do 25 listopada do godziny 12.00.

Udział w konferencji jest bezpłatny, nie zwracamy jednak kosztu dojazdu. Osoby, które chciałyby uczestniczyć, a z różnych względów nie mogą być osobiście, zachęcam do śledzenia transmisji online. Link do wydarzenia zostanie udostępniony niebawem na stronie internetowej fwz.org.pl oraz na naszym funpage na Facebooku.

Autor: Fundacja Warsztat Zmiany

Pliki do pobrania