Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

30 mln Euro na drogi lokalne z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Przejdź do - 30 mln Euro na drogi lokalne z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

31 lipca br. w Starostwie Powiatowym w Mrągowie odbyło się spotkanie Pani Sylwii Jaskulskiej, Członka Zarządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego z przedstawicielami samorządów z terenu powiatu mrągowskiego.

3 sierpnia 2015

Anna Świder


Czytaj więcej o: 30 mln Euro na drogi lokalne z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Rozmawiali o rozwoju Szpitala Powiatowego Sp. z o. o.

Przejdź do - Rozmawiali o rozwoju Szpitala Powiatowego Sp. z o. o.

30 lipca br., z inicjatywy związków zawodowych działających przy Szpitalu Powiatowym Sp. z o. o., odbyło się spotkanie przedstawicieli Zarządu Powiatu Mrągowskiego z pracownikami Szpitala. Tematem spotkania były plany rozwoju placówki.

3 sierpnia 2015

Anna Świder


Czytaj więcej o: Rozmawiali o rozwoju Szpitala Powiatowego Sp. z o. o.

Powiatowe obchody Święta Policji

Przejdź do - Powiatowe obchody Święta Policji

31 lipca br. w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie miały miejsce uroczyste obchody Święta Policji. W uroczystości udział wzięli funkcjonariusze i pracownicy cywilni policji oraz zaproszeni goście. Ten dzień był okazją do złożenia życzeń, gratulacji i podziękowań a także wręczenia odznaczeń i nominacji na wyższe stopnie służbowe.

3 sierpnia 2015

Anna Świder


Czytaj więcej o: Powiatowe obchody Święta Policji

Zdobywali doświadczenie we włoskim Rimini

"Uczniowie mrągowskiego Zespołu Szkół Zawodowych wrócili z zagranicznego stażu we włoskim Rimini. Pod okiem kucharzy i restauratorów zdobywali cenne doświadczenie, ale mieli także okazję do zwiedzenia San Marino i Rawenny. Jak podkreśla dyrektor ZSZ Paweł Długoborski, młodzież wróciła w świetnych nastrojach i z ciekawymi wspomnieniami, którymi dzieliła się podczas spotkania podsumowującego ten etap projektu „Mobilni w Europie – staże zagraniczne szansą na lepszy start w życie zawodowe”."

30 lipca 2015

Piotr Piercewicz - mragowo24.info


Czytaj więcej o: Zdobywali doświadczenie we włoskim Rimini

W kraju jak ze snu, w mieście jak z bajki...

Przejdź do - W kraju jak ze snu, w mieście jak z bajki...

Jako uczestniczki projektu Erasmus+ byłyśmy pełne wątpliwości i obaw odnośnie wyjazdu na praktykę zagraniczną. Nasze niepokoje dotyczyły tak pozornych z pozoru rzeczy jak bagaż i to co możemy do niego zapakować aby przejść bezproblemowo przez odprawę lotniczą. Zadawałyśmy mnóstwo trywialnych pytań, na przykład o sztućce, żelazko w miejscu naszego zamieszkania. Kuriozalne? Nie. Po prostu jechałyśmy w nieznane, nowe, inne. Nie wiedziałyśmy czego się spodziewać. Dla wielu z nas to był pierwszy tak długi pobyt z dala od rodzinnego miasta, przyjaciół, większość uczestniczek po raz pierwszy leciała samolotem, to był ich debiut poza granicami Polski. Stąd wynikało nasze zaniepokojenie, bojaźliwość, które z każdym dniem w Granadzie sukcesywnie malało, by w ostatnim tygodniu naszej wizyty w Hiszpanii przerodziło się w żal, przygnębienie z powodu powrotu do domu.

 

30 lipca 2015

Justyna Nazaruk - w imieniu uczestniczek projektu Erasmus+


Czytaj więcej o: W kraju jak ze snu, w mieście jak z bajki...

Szkolenia dla przedsiębiorców, instytucji i samorządów z zakresu Funduszy Europejskich 2014-2020

Od 28 lipca do 25 września 2015 r. w całej Polsce zostaną przeprowadzone seminaria i warsztaty z zakresu dostępnych form wsparcia oraz zasad realizacji projektów współfinansowanych z Funduszy Europejskich w ramach perspektywy finansowej 2014-2020.

Olsztyn  28.07.2015 - 29.07.2015

22 lipca 2015


Czytaj więcej o: Szkolenia dla przedsiębiorców, instytucji i samorządów z zakresu Funduszy Europejskich 2014-2020